Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » "Rohadjál meg! Dögölj meg!...

"Rohadjál meg! Dögölj meg! Gyerünk, ugorj!" - Mi történt a magyar társadalommal hogy ilyenné vállt???

Figyelt kérdés

„Dögölj meg! Gyerünk, ugorj!” – ezt kiabálták a Margit hídon öngyilkosságot megkísérlő fiúnak


Szerdán öngyilkosságot kísérelt meg a Margit hídnál egy 18 éves fiú. Most kiderült, hogy az autósok egy része ebben nemhogy megpróbálta volna akadályozni őt, hanem arra biztatták, hogy ugorjon a Dunába.


[link]


2022. máj. 20. 20:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
2%
Miért? Hogy csak foglalja a kórházban a helyet? Akinek ilyen hajlama van az így járt.
2022. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
6%
Aki meg akar halni, azt engedni kell, hogy megtegye. Azzal, hogy életben marad, nem oldódnak meg azok a problémái, amik az öngyilkosságba hajszolták.
2022. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
2%

Mit kéne tenni, álolni a kis lelkét?

Holnap tizen állnak majd ott.

Mindenkinek van nehéz időszaka, erre nem az a megoldás ha zsarolod a környezeted vagy a világot, h figyeljeteket már rám

2022. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Ki mondta, hogy zsarolni akart bárkit, vagy arra vágyott, hogy figyeljen rá bárki is?


Egyébként igen, itt tart a társadalmunk sajnos... A sok frusztrált, munkahelyén kussoljó most jóóól kiélte magát, hogy gyáván az autóból ordibálva kiélték magukat ezen a gyereken. Egynek se legyen ennél nagyobb öröme!

2022. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%
* kussoló
2022. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
1%

Én valóban sajnálom azt, aki öngyilkosságot követ el. Tényleg!


De az ilyen:

- Bevettem 3 C vitamint, meg 2 Frontin, mert lelépett a BéchY, és öngyi leszek.

- Vagdosós idióták.

- Felmegyek a hídra telibe xopatni a város forgalmát, hátha a Kati visszafogad.

- Lekéselek 3 embert, mert xar az életem.


Na az ilyen tényleg dögöljön meg!


Ha pedig beteg, akkor forduljon orvoshoz, NE pszichológushoz!!!! ORVOSHOZ, azaz pszichiáterhez! Kérjen gyógyszert, ECT-t, lobotómiát, bármit, ami segít!

2022. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Az a véleményem, hogy az összes ilyet lelőném, aki öngyilkosságra buzdítja a másikat.


Az ilyen bunkó parasztok miatt van ennyi pánikbeteg.

2022. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
99%
Az eddigi válaszok sok mindent elárulnak. :-(
2022. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
15%
Nekem is írogat a gyerek...
2022. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%

Annak a morális válságnak a betetőzése, ami a szocializmus kezdete óta neveli ki az érzéketlen, csak magukkal törődő, mentális betegségeikkel nem foglalkozó keserű, örömtelen embereket.

Ez egyrészt a hiánygazdaság miatti "helyezkednem kell, ha élni akarok" mentalitás megjelenése, másrészt a besúgók, mások szenvedésén nyerészkedők elterjedése, valamint az "én ismerek valakit és emiatt jobb vagyok másoknál" érzés erősödése miatti általános társadalmi állapot.

Ezeknek a gyerekei is ilyenek lettek és tovább vitték a gyűlölet hagyományát, ezért nem tud a magyar más vezetőket választani, csak a régi gátlástalan rendszer haszonélvezőit és örököseit.

A szocializmus alapjaiban rombolta le a magyar társadalom erkölcsi tartását, aminek a felépítéséhez hosszú évtizedek kellenek még.

2022. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!