Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyar társadalom miért...

A magyar társadalom miért ilyen lehúzó? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
A magyarok miért ilyenek egymassal , hogy lehúzzák leszoljak meg hátráltatják egymást ez mellett irigy ge*ik bunkó parasztok mostanában jottem rá erre , pl Hollandiában sokkal masabbak az emberek miért van ez ? Elég bosszantó de még nem is az hanem vannak olyan szűk látókörű emberek akik még a falut nem hagyták el vagy adott esetben a várost és be szologatnak másiknak ha van valami terve vagy esetleg az oltozkodese miatt miért van ez ??
2018. júl. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A Magyaroknak ez a vérükben van, de hát mindenhol ilyen az ember nincs különbség!
2018. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy lenézik azt aki takarít, boltban dolgozik. Egyetem alatt takarítottam és kaptam néhány megjegyzést.. Amikor meg Erasmussal kint voltam külföldön senkit nem érdekelt, mindenkinek hasonló melója volt (eladó, takarító, ápoló).
2018. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A magyar önmagának ellentmondó nép volt és marad is, mert az ezen való változás fájdalommal járna, így "jó" ebben maradni.
2018. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tudod h cigany is van magyarorszagon?
2018. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az egy külön kategória a feketék meg a cigányok is reg tudtak volna már beillsztkedni de ők maguk erőltetik hogy különbek nálunk és csodálkoznak, hogy sok ember előítéletes (tisztelet a kivételnek) de ez minden országban így van. Mondjuk azért elléggé majmolják is a feketéket sok dologban , pl. Eléggé trend volt hogy nem szabadott ciganyozni mint a feketéknél az N betűs szó de nem fogják fel hogy ők nem voltak rabszolgák , de mindegy ez egy külön téma. Nem kellene ide vallás sem , sem faji megkülönböztetés hiszen egy fajhoz tartozunk mindannyian.

Mindannyian csak emberek vagyunk. De ez nem jut el sokak agyáig... egymást kene segítenünk nem hatraltatni.

2018. júl. 17. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!