Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem az osztálytársaimat....

Nem értem az osztálytársaimat. 16 éves vagyok, és a legtöbb osztálytársam fogyaszt alkoholt, dohányzik, káromkodik, egész nap értelmetlen dolgokat beszél, és telefonozik. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Nem koncentrálnak a tanulásra, ami az életüket meghatározó dolog.Miért nem lehet úgy, amikor bemennek az osztályterembe, illedelmesen köszönni, csendben meghallgatni figyelve a nevelő szavait a tanórán, tanóra közötti szünetekben mért kell telefont nyomkodni? Miért nem olvasnak kalandregényt, történelmi könyveket? Testnevelés órán (például futásnál miért lazsálnak, csalnak) ahol tudnak? Észrevettem azt is, hogy a legtöbb tanárnak elfelejtik megadni azt a tiszteletet, amit megérdemelne. Nem véletlenül tanult olyan sokat a tanár az életében. Templomba elfelejtenek járni a nebulók, azt kell hallgatnom az iskolába, hogy ki hogyan rúgott be a hétvégén. Milyen világban élünk? Én úgy gondolkodok, ha valaki valamit mond, azt úgy mondja, hogy tartsa be a szavát utána. Ha ez valamitől véletlen nem sikerül, (például saját példámat mondom: egy megbeszélt időpontról a múlt héten késtem 3 percet, én elnézést kértem). A bocsánatkérés nem jellemző az osztálytársaimra. Úgy érzem, hogy a szeretet, a békesség már ködbe vészett az osztályközösségben, a TISZTELET a másik személy iránt is.
2022. máj. 22. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Üdvözöllek a "fejlett" társadalomban!
2022. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Értelmes ember nem jár templomba, max azok akiknek 2 agysejtje van (vagy még annyi sincs)
2022. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Egyaltalan nem olyan meghatarozo a gimnazium az eletben annyira, mint amennyire ezt beletek verik a suliban. En tanultam (es buliztam) gimi alatt, de a kutyat se erdekli manapsag mar, hogy mi volt akkor. Ettol nem vagyok se tobb, se kevesebb.


A tinik ilyenek. Mindig lesznek es voltak is azok, akik buliznak, isznak, es mindig voltak es lesznek is a hozzad hasonlok, akik meg ezt lenezik es mast csinalnak.

Nem szamit.

2022. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert a tinédzser kor természetes része a lázadás.
2022. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
#4 az lázadás hogy úgy viselkednek mint az állatok meg pusztítják az agysejtjeiket piával? és ezzel mi ellen is lázadnak pontosan?
2022. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

# 5


Szabályok? Társadalmi normák?


Legalább is gondolom.

2022. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
#6 jaaa akkor csak egyszerűen agyatlan majmok
2022. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

#7


Én csak felkínáltam egy perspektívát vagy magyarázatot a kérdező kérdésére, de ezzel a böfögéssel te nem hiszem hogy túl sokat hozzá adsz a kérdés megválaszolásához.


Én igazából semmivel nem látlak különbnek téged az "agyatlan majmok"-nál, csak mert itt játszod a fölényeskedő, mások felett ítéletet hirdető nagyokost.

2022. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Nincs igazam? :D aki "lázadni" akar a szabályok ellen azzal hogy a saját egészségét károsítja annak az IQ szintje a nullát súrolja.
2022. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt csinál a saját életéve amit akar, ha másnak nem árt vele.

Nem tudom hogy te honnan veszed a feljogosulást, hogy ebből bárkinek az IQ-jára következtess.


Mellesleg az "IQ szintje a nullát súrolja" az már eléggé a vegetatív szint, ahol az ember agyi kapacitása már nem jut el ilyen szintekre hogy felfogja mi az hogy lázadni valami ellen. De ezt te nyilván tudod, mert annyival okosabb és bölcsebb vagy mindenkinél.

2022. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!