Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok másokkal beszélgetni?

Nem tudok másokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és azt vettem észre, hogy nincs témám másokkal.

Alapbol nem vagyok egy nagy dumás, utálom az üres beszédet és fecsegést, mégis érdekelnek mások.

De akkor is, nem vagyok egy unalmas ember (vagy mégis?). Egyetemre járok, gyakran megyek emberek közé, mindig csinálok valamit, mindig történik velem valami. Mellette munkám is van.

ÉS NEM TUDOK EGY JÓT BESZÉLGETNI SENKIVEL!

Régen nem volt ilyen problémám, nem tudom miért.

Zárkózott vagyok alapbol, de még ha akarok sem tudok miről beszélni. Max arrol hogy ki mit tanul, mit dolgozik meg ilyen sablonok. Miért van ez?


Ti miről beszélgettek barátaitokkal? Párotokkal?


F



2022. máj. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ha zárkózott vagy, meg nem vagy járatos az átlagember dolgaiban, akkor honnan jön az igény a beszélgetésre. Elvileg nem el kéne őket kerülnöd minél messzebb, meg szénné okádni magad tőlük? Most akkor te zárkózott vagy, vagy társaságot akarsz? Mert a kettő komplett ellentettje egymásnak...
2022. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig ez valahogy így működik. Akkor mondom úgy, hogy az igény megvan a társaságra, csak én nem szeretek nyitni mások felé, nem tudom szépíteni, akkor is zárkózott vagyok, néha kis szociális fóbiával.


A napi témáimat az egyetemmel kapcsolatos dolgok teszik ki jelenleg csak.


De mi lehetne még ezen túl?

2022. máj. 29. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
A belső dialógodat módosítsd, objektíven mérlegelj!
2022. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!