Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagramon miért tiltanak...

Instagramon miért tiltanak többen ok nélkül, mint Facebookon?

Figyelt kérdés

Már 3 felhasználóval jártam így, hogy bekövettem az instagram fiókjukat, azt már másnapra köddé is vált a fiókjuk, de egy ismerősömet megkértem, hogy keressen rá ő is ugyanazokra az instagram felhasználók fiókjaira és neki simán megjelennek a keresésekbe, csak nekem nem.


Pedig én se kommentet, se lájkot nem nyomtam a képeikre és se rájuk sem írtam egy kukkot sem, hogy nyomós okot vívtam volna ki arra, hogy engem letiltsanak.


Ui: Félreértés ne essék nem mintha zavarna engem, csak furának tekintem ezt a jelenséget, hogy csak mert bekövettem 3 ember instagram fiókjukat puff a semmiből egy tiltás az ő részükről.


2022. jún. 1. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem pont te voltál a kiváltó ok.


Lehet pl van egy közös ismerősötök akit letiltott anno és olyan szinten akarják magukat elhatárolni, hogy a közös ismerősök is mennek a levesbe. Amikor meg bejelölöd automatikusan úgy érzik, a közös ismerősötök műve.


Lehet csak nem ismer és ez kellemetlen neki, nem szeretné, hogy ismeretlenül kövesd.


Lehet viszont, hogy a tartalmad nem efyezik az ő elveivel, pl te kirakod a képet, ahol hamburgert eszel ő meg vega és nem akarja látni a tartalmad, azt se, hogy ő mit oszt meg, és letilt, hogy elkerülje, hogy újra jelölgessed.

2022. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szóval attól, hogy nem mindenki zárja le privátra az instagram fiókját, míg nem feltétlenül jelenti azt, hogy akkor minden jelentkezőnek engednek helyet a követők között elvegyűlni.
2022. jún. 2. 00:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Férfi vagy?
2022. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nők tiltanak le?
2022. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vegyes.
2022. jún. 2. 12:00
 6/6 A kérdező kommentje:
De amúgy férfi vagyok. :)
2022. jún. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!