Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért papolnak mindenhol,...

Miért papolnak mindenhol, hogy élj egészségesen, ha állanfó stresszben vagy a megélhetés, munkahely miatt?

Figyelt kérdés
Meg 12 óra munkával, aludj 8 órát. Az emberek depressziósak, a kapcsolatok, összetartás 0.
2022. jún. 7. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert aki nem Budapesten,Debrecenben,vagy Miskolcon él az valószinű űrlény.

És itt trollkodik gyakorin.

Magyarul Pest a világ,minden más alvilág,senkiföldje.

Tehát az emberek nem értik meg,hogy te 8 óra munkával miért nem keresel 500 felett.

Az ilyen home officeban sírdogálók meg nem értik,hogy még a legkisebb városban is ha van 50000000000000 munkahely,te miért a szrt választottad,hiszen lett volna egy csomó választásod.

Erről ennyit.

2022. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mondják csak amit akarnak, fogyózzanak, egyen bio kaját, nyaraljanak 365 napot...ugyan úgy meg rohadnak mint a másik szerencsétlen.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

mert ha egészségesen élsz, kisebb stressznek éled meg a melódat.

minden ördögi körhöz tartozik egy angyali kör

2022. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
komolyan, kinek lett könnyebb a melója azzal, hogy piál? senkinek. viszont mindenki épül tőle lefelé.
2022. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van stressz az életében. Nem az az egészséges, hogy előle menekülsz, hanem hogy megtanulod kezelni. A mentális egészséghez mentálisan kell megerősödni, nem burokban élni. Aki egészségességre törekszik, csak alkalmazkodni tanul meg hatékonyabban... Nem lesz gondtalan az élete, csak máshogy érzi magát benne.
2022. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Egeszsegesen azt is jobban birod. Egyertelmu.. En 13 orazok, melette edzek, kapcsolatban vagyok es sok baratom is van. Az emberek nagy resze vmit nagyon szrul csinalhat.. 🤨
2022. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit érnének egy sérült szerszámmal?
2022. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n "Ember embernek farkasa". Az egészséges kultúrában jártas szakemberek nagy része manika mániás, és ezt szeretnék kihasználni.
2022. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Önnyugtató pótcselekvés!

Üzenetei:

"Én figyelmeztettelek! Én szóltam! Én mindent megtettem az egészséged érdekében!"

-Pedig - ezzel - nem (mindent)!

2022. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
-Legjobban azt szeretem, amikor egy 150 kilós orvos közli a beteggel, hogy le kellene fogyni, - aztán kimegy és rágyújt egy spanglira! :DDD
2022. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!