Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beteg állományban vagyok egy...

Beteg állományban vagyok egy hétig itthon kell lennem, már nem vagyok lázas, nem fáj semmim.Több lent?

Figyelt kérdés

Nincs pénz a telefonomon nagyon nagyon fontos lenne tetetni rá pénzt, de anyám azt mondta betegállományban akkor se mehetek ki a lakásból ha már jól vagyok. Mit csináljak? Valakit sürgősen el kell érnem telefonon!! Ő telefonját meg nem használhatom úgyhogy arról nem tudok beszélni azzal akivel sürgősen kéne.


Mit találjak ki hogy elhagyhassam a lakást? Valami ötlet? Nagyon közel van az a hely ahol fel lehet tölteni a telóra a pénzt, szóval igazából csak leugrok meg gyors vissza 10 perc kb.


Valamit ki kell találnom a boldogságom mulik rajta!!!


2022. jún. 23. 06:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Persze..... Én meg a ló vagyok a tanyárol.
2022. jún. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mármint ez olyan nyári gyakorlat amin muszály részt vennem, egész nyáron, munkaszerződésem van.
2022. jún. 23. 06:31
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az igazság amit leírtam.
2022. jún. 23. 06:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál. 17 évesen nem kéne ennyire hagynod magad
2022. jún. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem, elkérem anyámtól a telóját hogy azon szeretnék zenét hallgatni nem nagyon szokta ezt megengedni de ha most megengedi akkor miután elkértem ezzel az ürüggyel gyors felhívom akit akarok. Ha nem is veszi fel legalább tudja hogy kerestem és vissza hív és akkor már mindent meg tudunk beszélni.
2022. jún. 23. 06:38
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szép kamu, csak már sajnos unalmas ez a téma.
2022. jún. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tud várni az a lány.
2022. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8%

Felállsz, cipőt veszel, és kimész az ajtón. Anyukád megtiltja? Ha eléd áll az ajtóban, félretolod. Ha beléd kapaszkodik, lefejted az ujjait magadról.

Mondjon, amit akar, te meg intézd el, amit te akarsz.

Ne engedélyt kérjél tőle, hogy elhagyhasd a lakást, mert 17 évesen erre nem kér az ember engedélyt.

Ha balhé lesz belőle, akkor legyen. Ő ordítani akart, te meg a telefont feltölteni. Mindegyikőtök elérte a célját. :-)))

2022. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!