Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy nevezik azt az embert,...

Hogy nevezik azt az embert, aki akarna társaságba járni, kimozdulni, ismerkedni, csak nem tud mert senkit sem érdekel?

Figyelt kérdés

Ugye vannak ezek a csoportok hogy extrovertált aki a kifejezetten kimozdulós társasági ember, van az introvertált aki szintén alapból társasági lenne csak ő a magányos programokban leli örömét, meg van az antiszociális aki mindenkit utál és otthon gubbaszt.

Na most én mi vagyok, ha bennem lenne bőven vágy, kedv arra hogy kimozduljak, barátkozzak, ismerkedjek, csak éppen senki nem hív sehová, vagy ha magamtól elmegyek valahova akkor levegőnek néznek? Vagy ha meghívnak ÉS nem néznek levegőnek mert olyan a dolog jellege (pl. osztálytalálkozó) akkor utána ha ezen felbuzdulva el akarok hívni valakit valahova, akkor az ignorál vagy lekoptat?

Az ilyen balszerencsés flótásokra mi a jó kifejezés? A lúzeren gondolkodtam, de ez kicsit összetettebb szerintem a sima lúzerségnél. De akkor mi ez pontosan?



2022. jún. 23. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
persona non grata, kívülálló, avatatlan, stb. Bulikra egy rekesz sör jobb beugró, mint egy letargikus arc.
2022. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Te magad fogalmaztad meg: érdektelen.
2022. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
"Creepy nerd" avagy olyan gáz alak, aki hozzád próbál közeledni, de legszívesebben külön bolygóra költöznél tőle.
2022. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Ne vedd sértésnek,de oka van annak hogy nem akarnak!

Ahogy írták:

1.Te vagy a fura alak

2.Vagy ennyire utálatos vagy

Mivel én se hívnék el egy olyan embert aki utálatos hólyag.

Vagy annyira nyomi hogy akarata ellenére leszégyeníti a társaságot.

2022. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyet balf..sznak nevezem.


Nem sértésből mondom, hanem mert az. Én is így kezdtem vártam másokra, vártam a csodát. Aztán meguntak és elindultam egyedül. Aztán idővel lettek barátaim csapódtak hozzám emberek.


Amit viszont el kell fogadni, hogy nem a szembejövő első ember lesz az aki életünk végéig a barátunk lesz, és nem kell mindenkire azonnal ráakaszkodni sem mert az tényleg elég fura és taszító.

2022. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kifogást találó
2022. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!