Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetne újra társaságba...

Hogy lehetne újra társaságba járni,ismerkedni, kicsit felrázni magam,ha a régi szálak elvágódtak?

Figyelt kérdés

A covid miatti bezárkózás folyamán eléggé bedepiztem, így sok kapcsolatom megkopott, sokakról kiderült,h nem számíthatok rájuk, és ami még szomorúbb, h tesóm is hátba szúrt. Először előadta,hogy ő segíteni akar nekem és bemutatott pár embernek,de olyan furán álltak hozzám, aztán kiderült,hogy valójában minden ismerősének úgy állított be a hátam mögött, hogy én egy nyomorék vagyok. Most már be is vallotta, és ilyen teljes ridegséggel csak így odavetette nekem,h nem tud emberszámba venni.

Ez megsemmisítően hatott rám. Azt mondják, depiből az hoz ki,ha emberek közé jársz,de most minden kapcsolat amit a covid alatt próbálta kiépíteni befuccsolt és összeomlott. Azon kívül csak néhány barátom van, akik meg külföldön vannak jelenleg.


2021. dec. 18. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Keress fel egy régi ismerőst, csak akad valaki akivel jól elvagytok. Ha nem mozdulj ki egyedül. Ne dramatizáld túl mindenkivel megesik ami veled történt a depi miatt menj el orvoshoz, ha jobban leszel akár haggyd a régi életed úgy ahogy van a p..ba és kezdj újat akár máshol.


Na azért írom ezeket mert mostanában ezeken gondolkodok én is.

2021. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Iratkozz be valami tanfolyamra ... szerintem az a legmukodokepesebb :)


Vagy esetleg valami sport ... talan kutyazas? (ezekben nem hiszek).

2021. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Tizeneve egyedul vagyok, pedig elotte egy csajozogep voltam. Harom elfuseralt hazassag utan inkabb egyedul vagyok. Eloszor egy kicsit fura ... ma az lenne a fura, ha lenne parom :)
2021. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!