Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még rajtam kívül olyan...

Vannak még rajtam kívül olyan emberek, akik egyenesen utálnak társaságba járni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy társasági lény, beérem egy legjobb barátnővel és egy pasival, az estéimet is legszívesebben otthon töltöm. Bulizni egyáltalán nem járok, fiatalabb koromban se jártam, soha nem érdekelt az ilyesmi. Örülök, ha nem kell nagy társas összejöveteleken részt vennem, mert utálom az ilyesmit.

Jó, tudom, antiszociális, sőt, kissé mizantróp vagyok, de azért érdekelne, hogy egyedül vagyok-e ezzel, vagy mások is éreznek-e így.


2015. dec. 6. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Dettó. még barátnőm sem volt. De azért érzem, hogy rám férne már a kalandozás, meg a szórakozás, de így hogy !? 22/F
2015. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, csak nincsenek barátaim.
2015. dec. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%

Nem. Hónapokig el vagyok egyedül. Szerintem nálam kicsit autisztikus vonás, na meg tisztában vagyok vele, hogy én személy szerint hadilábon állok sokszor az emberekkel.

Egyedül viszont boldog vagyok, alkotok, soha nem vagyok depis, minden percet aktívan töltök, mindent kipróbálok, mindent megtanulok, egészségesen élek, és még sorolhatnám.

De amint együtt élek valakivel, ez mind egyesével kikopik :D na jó, azért nem minden, mert az egyedüllét jól megedzi az önismeretet, és egyszerűen könnyebb minden.


DE amikor utána akartam járni, hogy mi is van ezzel, hogy van-e valami fóbiám, kitaláltam azt, hogy beregisztráltam egy csomó érdekes előadásra, ahol sok ember volt jelen, és megnéztem, hogy érzem magam, legközelebb hozzászóltam a mellettem ülőhöz, stb. Jól is éreztem magam, meg elvégeztem egy ilyen tesztet is, hogy megy az, ha akarom,

de,

nem akarom :D


A pasim is tudja, úgyhogy tolerálja, ha egyedül akarok lenni. Pl reggel nem jön ki a teraszra, ha látja, hogy olvasok, mert tudja, hogy az a határ, amit nekem "meg kell adni". Aztán, mivel tudja, hogy egyedül szeretek a legjobban lenni, azért is megéri velem lenni :D mert nem annyira féltékeny :D

satöbbi


szóval, lehetsz egyedül, ha olyan társakra találsz, akik bírják, ha egyedül vagy.

2015. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ezzel csak annyi a baj, hogy ilyen mentalitással szinte lehetetlen barátnőt találni, de amúgy szerintem nem gond. 22/f
2015. dec. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Világ introvertáltjai egyesüljetek - mindenki a maga szobájában." - valahol, egy netes oldalon olvastam.

Kisebb ismerős társaságokban jól érzem magam, nagyobban már kevésbé, idegenek közt lenni utálok. Kapcsolatom sohasem volt, nem is vágytam rá. Kisebb fajta buli nálam szokott lenni, mert szívesebben mosogatok, mint tömegközlekedem.

2015. dec. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én iskolán kívül szinte sehova nem járok, de valahogy nem is szeretnék. Az osztálytársaim sem érdekelnek, nagyon senki aki korombeli. Inkább csak netes "barátaim" vannak (fiúk), akikkel sokkal jobban eltudok beszélgetni, mint a valóságban bárkivel.
2015. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2015. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én néha már a szűkebb baráti körben is kezdem furcsán érezni magam...
2015. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csatrad ***** válasza:
Nekem a baratom ilyen, de ő utálja magát emiatt, ha rajottok miert szerettek igy lenni, leírhatatnátok hatha segit neki is. Vicc, hogy o regen mindig tarsasagban volt (fosuli).
2016. jan. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha rajottok miert szerettek igy lenni, leírhatatnátok hatha segit neki is"

Introvertált természetű - valószínűleg nincs vele semmi gond, csak nehezen értik meg.

2016. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!