Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogyha masokkal...

Mit tegyek hogyha masokkal hosszabb idore talalkozok akkor panikrohamok jonnek ram?

Figyelt kérdés
Ha pl masnal alszok vagy egy egesz napos programra megyunk el akkor mindig szorongok es panikrohamaim vannak. Pszichologus, pszichiater altal kezelve vagyok de attol meg eljonnek

2022. jún. 26. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ne menj el hosszabb időre másokhoz? Ugye nem ezért jársz pszichológushoz meg pszichiáterhez? xD Ez tök normális dolog. Én is 3-4 óra közösség után már sírni tudnék, konkrétan gyomorgörcsöm lesz tőle, ezért nem is megyek ilyen programokra, csak néha egy-egy kávéra, mozira esetleg 1-2 baráttal stb.

És nincsen ezzel semmi baj. Normálisak vagyunk ettől. 😀 Nekem pl férjem és gyerekeim is vannak.

2022. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 Hülyeségeket beszélsz. Fáradtnak lenni, lemerülni, kényelmetlennek érezni és menni akarni teljesen más dolog, mint a pánikroham, ami egy betegség és ami ellen nem lehet csinálni semmit.


Fogalmunk sincs milyen okai vannak, azért jársz szakemberhez hogy ezeket feltárd a személyes életedben. Velük kellene erről beszélni.

2022. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Szociális fóbia
2022. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!