Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Extrovertáltak! Ti hogy...

Extrovertáltak! Ti hogy ismerkedtek, barátkoztok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy leginkább milyen helyeken szoktatok ismerkedni, és a legjobb barátaitokat hol illetve hogyan ismertétek meg?

2022. júl. 3. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ambivertáltnak tartom magam, azaz egyaránt vannak extrovertált és introvertált időszakaim, leginkább alkalom -és társaságfüggő, hogy mikor melyik oldalamat mutatom.

Ha direktbe akarok ismerkedni, akkor én leginkább a gyakorit használom, sok értékes embert megismertem már innen, akiket ma már a legjobb barátaimnak tartok 🙂 De barátkoztam már össze munkahelyen és koncerteken is, mindkét helyről ápolok szoros kapcsolatokat.

Az iskolai barátságaim nagy része sajnos már elhalt, de azért még onnan is akadt 1-2 ember, akikkel máig jóban vagyunk.


28/F

2022. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En tarsasagban, de utcan is szoba eledegyek szamomra szimpatikus nokkel... Nyikvan paran leppatintanak, es legtobb beszelgetesbol az egvilagon nem lesz semmi. De altalaban a holgyek jo neven veszik a kulturalt, vicces beszelgeteseket.


Egy regebbi, tobb eves kapcsolatom pl a Balatonban ismertem meg .. ott kezdtem vele beszelgetni tok ismeretlenul. 40/F

2022. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 kieg:

Baratok meg mindenhonnan vannak kb. Gyerekkori, volt iskolai, munkahely, akikkel ismerkedtem de baratok lettek vegul, kozos hobby, stb...

2022. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!