Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelenthet, ha valaki...

Mit jelenthet, ha valaki hosszasan néz bárminemű reakció nélkül?

Figyelt kérdés
Gyakornok vagyok és ahogy álltam az ügyfelektől elkerített részen (pont ráláttam az ügyféltérre és én is látszódtam) az egyik ügyfél, egy kb. én korombeli srác (max. kicsit idősebb), ahogy nézelődött meglátott és jópár másodpercig csak néztük egymást. Ami engem illet, azért néztem, mert helyes volt. Lehet azért nézett, mert fiatalka vagyok és nem értette mit kereshetek ott ilyen fiatalon? (Egyébként egyetemista vagyok, csak kötelező a szakmai gyakorlat)

2022. júl. 4. 11:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor mi az égnek válaszolsz? Keress magadnak más kérdést!
2022. júl. 9. 16:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, - hülye válasz :D.

Nyugodj már meg.

2022. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

A kérdező válaszait látva meg is lett a válaszom kérdésére:)

Azért nézte őt valaki, mert ekkora "xxxy" még nem látott:DDD

2022. júl. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Én sem láttam még ekkora “xxxy”-t, mint te.
2023. jún. 27. 15:46
 15/15 anonim ***** válasza:
1 év telt el Kérdező. Visszaolvastam a kérdést, szemeztetek. De ettől függetlenül még mindig nem értem az ilyen "mit gondolhatott abban a pillanatban?" kérdéseket. Legközelebb menj oda, azt kérdezd meg.
2023. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!