Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen témákról lehet hosszasa...

Gangsterzrue kérdése:

Milyen témákról lehet hosszasan beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Baromira antiszoc vagyok, de nem ez a baj, hanem ha beszélgetek lányokkal akkor 2-3 nap után már olyan kedvtelenül írnak nekem, legalábbis én ezt veszem észre. Gondolom ez azért van, mert nincs olyan téma ami kitöltené a beszélgetést. Mit ajánlanátok? 17/F
2019. júl. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lánytól függ, hogy mik az ő érdeklődési körei.
2019. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom. A kampósorrú totojmász szaporodási szokásai talán kevésbé lesz jó téma, de ki kell próbálni!
2019. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
#2: kikérem magamnak, én minden nap a kampósorrú totojmászról beszélgetek órák hosszat.
2019. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődési körből függ, most például ha érdekli az utazás akkor nagyon sokat tudok vele beszélgetni róla, de ha őt az éneklés, zenélés érdekli akkor sajnos nagyon hamar vége lesz a kapcsolatnak.

21F

2019. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem függ össze a nemi hovatartozással.


Jó kommunikációs összefoglaló az „Első benyomás” c. Könyv. Torrenten fent van. Jó olvasást! 😊

2019. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ez azért van, mert személyes ismeretség nélkül mindig ez van. Lehetsz bárki, mondhatsz bármit, mert pont az a baj, hogy ismeretlen maradsz.
2019. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!