Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz hogy a 90es évekbe több...

Igaz hogy a 90es évekbe több kelet és dél magyarországi kis falu lakossága élt jól cigi és alkohol csempézésből?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze de most is
2022. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
üzemanyagozás is jól jövedelmezett , szerettem azokat az időket
2022. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag igaz tesa.

Ilyen kemény gyerekek voltak.

[link]

2022. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csempéztek, de az illegális biznisz az ment tisztességgel - a létező összes szinten!

Vámőrségnél voltam őrkatona! Például volt olyan, hogy a Csajkovszkij-parkban, - Kőbányán, Budapesten - lévő piacot "zártuk"!

Befelé csak vámosok és a kerítés felett átrepülő madarak jöhettek!

Ellenőrzés, átvizsgálás nélkül senki nem mehetett ki, - csak a madarak!

Egész nap mentek a kijelölt helyre a plafonig megrakott furgonokból álló karavánok a lefoglalt árukkal. Nagyjából éjfélre sikerült feldolgozni az összes szabálysértést, megtenni a feljelentéseket és lepapírozni azokat, ill. őrzésvédelem alá helyezni a törvénytelen módon árult holmikat!

Ipari méretekben folyt akkoriban a zavarosban halászás és adótörvények kijátszásán nyerészkedés!

2022. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra emlékszem, hogy egyik ismerős épített 2 emeletes családi házat "seftelésből".
2022. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg piszkos szemétláda gazdagodott meg abban az időben a jogi hézagok kijátszásából és szélhámosságból!
2022. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A falu lakosság nem. De voltak jó páran, akik igen.
2022. júl. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
#5 vagyok, hogy érthető legyen, nem kétemeletes ház, hanem kettő darab emeletes/tetőteres házat. Egyiket magának másikkal nem tudom mi lett, eladta-e vagy megtartotta gyerekeinek.
2022. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Akadt, faterék tolták.
2022. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hazárd megye lordjai
2022. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!