Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melegek, leszbikusok hogy...

Melegek, leszbikusok hogy veszitek figyelmen kívül a sértő, lekezelő megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
Én leszbikus vagyok de szerencsére ért sértés vagy bármi, de ha érne hogy lehetne figyelmen kívül hagyni ezeket? Akár online vagy élőben? Titeket ért e bármi sértés amit nehezen tudtatok elengedni és végül hogy sikerült?

2022. júl. 5. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

általában öngyilkosok akarnak lenni.

ha egy fiú meleg, akkor azt bantalmazzák többen. de csak a férfiakat zavarja, a nőket nem.


ha egy nő leszbi, annak a férfiak jobban örülnek, pláne ha biszex. a nőket nem érdekli h ki leszbi.


tehát a meleg fiúkat, férfiakat zaklatják.

2022. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én felvállaltam ezt, a munkahelyemen néznek, összesúgnak, vagy például egy mellettem dolgozó csajnak azt mondtam hogy tetszik a körme, szégyellt vagy félt rám nézni, és elment (azt hitte, hogy rá nyomulok majd :)) )de nem érdekel, én ez vagyok, szeretem a párom, nézzenek, mondjon ki mit akar. Zárójelben mondom, hogy 700 nővel dolgozok egy cégbe 😂
2022. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem veszem magamra, én több vagyok annál, hogy "leszbikus". :P azt szoktam gondolni, hogy ha nekem be akarnak szólni, meg akarnak sérteni, gyűlölni akarnak, akkor vmi releváns dolog miatt, pl. a viselkedésem miatt, a jellemhibáim miatt, azért mert valamit rosszul csinálok, mert a munkámban hibáztam, mert megbántottam tényleg az illetőt, de ne olyasmi miatt, amiről nem tehetek és neki semmi köze hozzá. azt is tudom, hogy ha pl. a politikában törvényeket hoznak meg csinálják a hülyeséget akkor az nem nekem szól, nem ellenem szól, hanem a bölcsek kitalálták hogyan csinálják meg a mónika showt a társadalomban. hát a fenét érdekel ez a sok gyökér. én az ilyen alávaló szerencsétleneknél menőbb vagyok kekekeke
2022. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!