Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Használják még az emberek a...

Használják még az emberek a Tindert?

Figyelt kérdés
Mintha most kicsit leeresztett volna az app. Nő vagyok, de elvannak tűnve a férfiak, eddig túljelentkezés volt regisztrációtól számítva 5 perc alatt sok lehetőség volt beszélgetni, most meg semmi. Félreértés ne essék nem egohipe-olásra akarom használni, bőven elég, ha egy normális ember van, csak eddig ezt nem tapasztaltam. Talán a covid után az emberek ismét élőben ismerkednek jobban? Vagy számít az hogy kicsi településre költöztem és emiatt tűntek el az emberek?

2022. júl. 8. 14:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Altalaba ott az instajuk is meg hamar mas platformon kezdunk dumalni vagy telon
2022. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Altalaba ott az instajuk is meg hamar mas platformon kezdunk dumalni vagy telon"

És? Ezek mind internetes cuccok, amikre ugyanúgy igaz, hogy bárki bármit hazudhat a neten. Vagy szerinted ezek közül melyik bizonyítja, hogy nem 120 kilós 60 éves valaki? :D

2022. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Ott meg mindig tobb az esely h valos a kep azert nagyreszt ott part keresni vannak az emberek ide meg csak trollkodni jarnak. Meg idohuzas.. ha egybol kuld par kepet akkor aztmondom ok dumaljunk bar inkabb telo meg tali
2022. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme ezeket a köröket végigfutni ahelyett, hogy eleve úgy indítaná valaki az egészet, hogy odalép valakihez és megszólítja?...
2022. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
89%
Én letöltöttem a tindert, de őszintén inkább lehangol, mint feldob. 9/10 férfi beképzeltnek néz ki, ott a macsó leírás, vagy simán nem tetszik fizikailag és közös érdeklődési kör sincs. Persze én se vagyok tökéletes és nem a szőke herceget várom fehér lovon. Erősen megszűröm az embereket, akikkel matchelek, s így persze, hogy nincs több 10 embertől napi szinten üzenetem.
2022. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utcan is max 10bol 1jon be. Soot. Szoval ez normalis 😀
2022. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tehát semmire se jó a Tinder...
2022. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!