Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek igazat mondott?

Szerintetek igazat mondott?

Figyelt kérdés

Nemrég beszéltem egy lánnyal Anotalkon és egy elég durva storyt mondott el, ami ha igaz lenne szerintem lett volna következménye, azonban mivan ha mégis igaz...

Nem tudom eldönteni hogy hazudott-e vagy sem, viszont úgy adta elő mintha igaz lenne, de kissé azért sántított a dolog.

Szerintetek milyen jelek utalhatnak arra, hogy valaki igazat mondott-e vagy sem?

Ti hogyan "leplezitek le" a hazugságokat?

Köszönöm a válaszokat:)



2022. júl. 9. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem biztos, hogy lánnyal beszéltél....
2022. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz neten leleplezni valakit úgy, hogy csak egyszer beszélsz vele és nem is tudod, hogy ki ül a másik oldalon. Ez maximum abban az esetben működik, ha te valamihez értesz és ő pedig olyanról beszél vagy olyan választ ad ami tudod, hogy nem történhet meg vagy nem is úgy van.
2022. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mondasd el újra a sztorit. Ha van eltérés...bukta.
2022. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A #3 jól mondja! És kérdez nagyon sok kérdést, menny minnél mélyebben bele sztoriba, ha hazudik, akkor bele fog keveredni az egész hazugságba és a végén nem fog összeálni a sztori.
2022. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 és #4


Ez így van, igen. Ezt én is megerősítem. Erre gondoltam először, de mivel Anotalk-on beszéltek és lehet nem adtak egymásnak elérhetőséget, hogy majd még beszélnek egymással. Így ezt elvetettem mint ötlet.


#2 voltam.

2022. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek egy része valami burokban él és fogalma sincs a való világról. Amit hallottál, az az igazság egy szelete és nem feltétlenül hazugság még akkor sem, ha itt-ott kicsit túlzott vagy színezte a sztorit az elbeszélő.
2022. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz, hogy válaszolni lehessen, tudni kellene a sztorit, mert lehet, hogy csak neked tünik problémásnak, de az is lehet, hogy tényleg nem reális.
2022. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen netes chat-elésből nem lehet sokmindenre következtetni, neten elég sokan azt mondanak amit akarnak, ami nem szép mondjuk de ez van.

Kérdező: neked miért jó, ha "lebuktatod" az illetőt?

Egyébként ha valaki bonyolult sztorit ad elő több emberrel például, könnyen ellentmondásba keveredhet.

2022. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint a sok feltett kérdés kapcsán keveredhet ellentmondásba.
2022. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresztkérdésekkel. Ha ellentmond önmagának, vagy máshogy meséli el, mi t elsőre, akkor hazudott.
2022. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!