Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ketto fiuval vagyok egyutt...

Ketto fiuval vagyok egyutt mit tegyek?

Figyelt kérdés
nos nehez errol beszeljek mert nagyon en se tudom feldolgozni h ez tortenik velem... az elso szemely akivel osszejottem az egesz messze el kulfoldon de valojaban sose erzem a tavolsagot olyan melyen eltudunk beszegetni egymassal. hivasban v akar irasban... a kapcsolatunk elejen minden rendben volt es nem lehettem akk ott boldogabb... de ahogy teltek a honapok elkezdett arrol beszelni h irritalom es ehhez fajta megjegyzeseket tett.. volt h szakitottt.. rengetegszer panikrohaim lettek tole... megkerte ne szoljak hozza ok nelkul mert h neki nincsen hozzam kedve.. nem karomkodhatok elotte mert taszitonak tartja es meg sok mast ami termeszetes lenne... par szoval nehezen lehetek mellete onmagam... de ezek idoszakokban jonnek elo.. masik oldala tokleetes aranyos torodo es szereto... tán ha ilyen lenne mindig nem is hiszem h megtortent volna ez... par hete nagyon durva volt ereztette velem h utal abban a szituacioban es ki is mondta azt.. ami fajt h fuggog tole tul regota vagyok vele... aztan egyik naprol a masikra jott valaki... aki nem lakottt tul messze.. vonattal barmikor ide tud utazni stb. o a szoges ellentete az elozonek hasonlo mint en.. erzekeny es tudja h banjon egy masik emberrel... hozza tennem egyszer nem jott szoba naala h nem vagyok szingli.. en meg fel sem hoztam... ami undorito. ha nem merek karomkodni v ha el is kezdem nem merem befejezni csak edes hangon mondja h szivem mondki nyugodtan.. o nala szabadon erzem magam es talalkoztunk is mar ahhol megcsokolt.... nehez ez igy... semelyikse tud egyikrol es felek h mind2 elveszitem... undoritonak erzem magam es nem tudom mit tegyek... valaki valami ertelmes tanacsot tudna mondani? anelkul h szidnatok.. mert tudom h undorito vagyok.. sajnalom ha picit osszeszedetletul magyaraztam el de remelem tudtok segiteni...

2022. júl. 12. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Semmit

Egyiksem az igazi. Majd kiforrja magát.

2022. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Elsővel szakítani kell, mert sz*rul bánik veled. Másodiknak meg adni egy esélyt, hátha.
2022. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nagyon fuggok az elsotol.. :( tul regota vagyok vele es amikor kedves akk nagyon ram jon az h lehet meg se erdemelne ezt meg... nagyon buntudatos vagyok:(
2022. júl. 12. 18:32
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Elhiszem hogy szereted az elsőt, de amiket leírtál róla az nagyon nem egy szimpatikus ember... bármennyire fáj is, ez az ember rossz neked. Bánt téged és érzelmileg kihasznál.
2022. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerezz mégegyet, hiszen három a magyar igazság!
2022. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Az első egy mérgező személyiség, engedd el.

Nekem úgy jön le, hogy te ilyen kis szenvedő áldozat típus vagy, de még változtathatsz. Zárd le úgy, ahogy van, egy korrekt e-mailban, ha személyesen nem lehet. És tartsd is magad ahhoz, hogy vége. Ezt úgy lehet legjobban megcsinálni, hogy korrekt maradsz. Semleges, rendes baráti hangnemben írj arról, hogy te ezt most lezárod, mert nem boldogít és nem vezet sehová, minden jót kívánsz, bla-bla... nyugi, nem fog tőle szenvedni. És amennyire mégis, az meg nem fog neki megártani.


A másodikkal szerintem randizzál, aztán meglátod. Nemcsak az számít, hogy kit szeretsz, hanem az is, hogy a másik mit hoz ki belőled, hogyan formáljátok egymást, és boldogok vagytok-e együtt...

2022. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
koszonom mindekinek a valaszokaat aranyoosak vagytok! <33
2022. júl. 12. 18:55
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Ne rágd magad ezen, mert a legtöbb nőnek akkor is van szeretője, amikor már férje is van.

Te meg még házas sem vagy.

2022. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem erről ez a szám jut az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=xgGw4bux_q4

2022. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hahaha koszonom a valaszokat :33
2022. júl. 12. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!