Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ketto fiuval vagyok egyutt...

Ketto fiuval vagyok egyutt mit tegyek?

Figyelt kérdés
nos nehez errol beszeljek mert nagyon en se tudom feldolgozni h ez tortenik velem... az elso szemely akivel osszejottem az egesz messze el kulfoldon de valojaban sose erzem a tavolsagot olyan melyen eltudunk beszegetni egymassal. hivasban v akar irasban... a kapcsolatunk elejen minden rendben volt es nem lehettem akk ott boldogabb... de ahogy teltek a honapok elkezdett arrol beszelni h irritalom es ehhez fajta megjegyzeseket tett.. volt h szakitottt.. rengetegszer panikrohaim lettek tole... megkerte ne szoljak hozza ok nelkul mert h neki nincsen hozzam kedve.. nem karomkodhatok elotte mert taszitonak tartja es meg sok mast ami termeszetes lenne... par szoval nehezen lehetek mellete onmagam... de ezek idoszakokban jonnek elo.. masik oldala tokleetes aranyos torodo es szereto... tán ha ilyen lenne mindig nem is hiszem h megtortent volna ez... par hete nagyon durva volt ereztette velem h utal abban a szituacioban es ki is mondta azt.. ami fajt h fuggog tole tul regota vagyok vele... aztan egyik naprol a masikra jott valaki... aki nem lakottt tul messze.. vonattal barmikor ide tud utazni stb. o a szoges ellentete az elozonek hasonlo mint en.. erzekeny es tudja h banjon egy masik emberrel... hozza tennem egyszer nem jott szoba naala h nem vagyok szingli.. en meg fel sem hoztam... ami undorito. ha nem merek karomkodni v ha el is kezdem nem merem befejezni csak edes hangon mondja h szivem mondki nyugodtan.. o nala szabadon erzem magam es talalkoztunk is mar ahhol megcsokolt.... nehez ez igy... semelyikse tud egyikrol es felek h mind2 elveszitem... undoritonak erzem magam es nem tudom mit tegyek... valaki valami ertelmes tanacsot tudna mondani? anelkul h szidnatok.. mert tudom h undorito vagyok.. sajnalom ha picit osszeszedetletul magyaraztam el de remelem tudtok segiteni...

2022. júl. 12. 18:11
1 2
 11/16 SaJt01 válasza:

0. Lépés, végig gondolod az életed meg az okokat amiért függsz a másiktól, miért ilyen a viszonyod a másik nemmel, ki bántott hogy így érzel.

Nem emberhez méltó hogy akkor veszem elő a másikat mikor nekem kényelmes, mintha a p0csommel játszanék. Amikor azt tapasztalod hogy a másik akkor keres amikor neki baja van és elzavar amikor te akarsz valamit, az nem méltó emberi viszony, lapátra vele, szórakozzon így lepkékkel vagy tudja a bánat, de ember közelébe ne menjen. Biztos neked is van ebben valamennyi részed, próbáld meg objektíven végig gondolni hogy milyen okok vezettek a helyzetedhez az adott emberrel. Ne hagyd hogy valakinek a kedvessége ilyen könnyen levegyen a lábadról, aki úgy viselkedik ahogy leírtad, az egy féreg, kezeld féreghez méltóan. Bár vannak fentartásaim az objektivításodat illetően, de amit leírtál az konkrétan egy embernek álcázott állat, semmi tartás. Le veri rajtad a hétköznapi stresszt aztán nagyon kedves veled, mert ugye igazából nagyon szeret. Nem. Valójában személyes villámhárítója vagy, amikor épp nem záporozik akkor megtörölget, karban tart, mint egy jó szerszámot.


De az hogy ilyen helyzetbe kerülsz és puszta józan eszedre hagyatkozva nem tudsz kiszállni belőle, aggodalomra ad okot. Stabil érzelmi háttérrel rendelkező emberek, a párjuk első ilyen agresszív megnyilvánulásnál rákérdeznek hogy mi ez, a másodiknál viszlát. Úgy hogy magadban is kutakodj őszintén, lehetőleg szakemberrel, de ha van figura aki mindig jóindulatú feléd és nem manipulátor, akkor kérheted az ő segítségét is. Ha nincs pszichológus egy jó testvér, dédmama, dédpapa, nagynéni is megteszi. Hosszú távon mindenképp érdemes szakemberhez menni ha nem akarsz folyamatosan másokkal pokolban élni.


Legjobb lenne egyedül lenned amíg megoldod magadban a bántalmazás szeretetként értelmezésének problémáját.

De ha muszáj valakivel lenned, ami nem jó jel, akkor a másodikat válaszd és nézd meg hasonlóan alakul e vele a helyzeted.

2022. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz kettőig számolni.... Ribizli vagy!
2022. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki az egyiket. Én is voltam így. Benne voltam egy laza kapcsolatban, amiben a partnerem azt mondta, hogy nem érdekli kivel megyek, hova és mit csinálok, ezért volt az ország másik végében is egy pasim, ott ahol dolgoztam. De az tudta, hogy nekem itthon laza kapcsolatom van, és nem zavarta. Közben egy harmadik is fűzgélt engem. Csak belecsúsztam az élethelyzetbe, mire észbekaptam már hàrom pasi chat feje jött fel minden reggel a telefonomon. Végén az elsővel szakítottam, a második rá nem sokra dobott engem egy tőlem négy évvel fiatalabb csajért, a harmadikról meg kiderült, hogy drogos, úgyhogy azt meg én dobtam.

Na, de ez régen volt, már nem csinálnék ilyesmit. Fiatalon mindenki követ el hibákat.

Amúgy dobd az elsőt.

2022. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Utobbira kell tobb időt fordítani. Programok, randik. Előbbit meg hanyagolni, teljesen.
2023. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

“Ketto fiuval vagyok egyutt, mit tegyek”

Húzd le magad a vécén. De mielőtt ezt megteszed tanulmányozz egy helyesírási szótárat.

2023. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
Válasz közülük.
2023. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!