Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Erős menstruációs görcsre...

Erős menstruációs görcsre hivatkozok akkor haza küldenek a melóból?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 07:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Talán egy alkalommal lehet megesik rajtad a főnöl szíve. De elég gáz dolog lógni a melóból...
2022. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Női egyenjogúság van, dolgozni kell menstruációs görcsökkel is.
2022. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Te a teszkós rendezgetős vagy? Lehet, hogy elküldenek, lehet, hogy nem, de azért azt remélem vágod, hogy ezzel az indokkal még max holnap lóghatsz, aztán augusztus közepéig nem. :)
2022. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos van olyan, aki úgy görcsöl, hogy az orvos sem tud mit mondani rá. Én is nagyon szenvedek minden hónapban, úgy érzem magam, mint akin átment az úthenger, minden bajom van. Pedig 4 éve nem voltam táppénzen. Megérdemelné a sok empátiamentes tuskó férfi, akik azt hiszik az ember lógni akár, hogy ezt kelljen átélnie. Én sosem kértem felmentést emiatt, mindig dolgoztam rendesen.

De akkor sincs joga olyannal beleszólni ebbe, aki nem élt át hasonlót, mert mi tudjuk, hogy mennyire fájdalmas tud lenni ez. Nem minden nőnek, de sokaknak.

2022. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Ha a férfiaknak ilyen lenne, már rég +10 nap szabi járna rá, mert a nyámnyila pasik 2 tüsszögés után más halalukon vannak. De mégis ők szólnak bele a női dolgokba, amiről fogalmuk sincs.
2022. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
3mas vagyok, nő vagyok, havi 1x olyan görcsöm van, hogy 8 nospa se segít, és semmilyen más fájdalom csillapító sem. Mégsem mentem haza soha sem irodai, sem fizikai munkából emiatt. A munkába belemerülés nagyban segít a görcsölés elviselésében. Inkább dolgozok, mint otthon fetrengjek az ágyban.
2022. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Menj dokihoz is egyúttal, mert igazolni kell a munkanapot.
2022. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Akkor én meg elmondom, hogy nem vagyok férfi és rohadtul elegem van abból, hogy minden szarra van pénz meg idő, de egy normális kivizsgálásra nincs.


A legtöbb ilyen nő elhízott, opcionálisan tele ragyával és ökölnyi mennyiségű vért veszít minden alkalommal és halálsápadt a fájdalomtól. Ha nektek ez egy kicsit sem gyanús és vígan eléldegéltek a saját nyavalyátokkal, ahhoz csak gratulálni tudok, de hogy teljesen jogos, hogy egy kezeletlen, igénytelen embert nem hagynak nem dolgozni, az is igaz.


Nekem csak az eszeveszett fájdalom volt meg ezek közül, mégis elmentem és megérte pontot tenni az ügy végére. Nem, nincs cisztám, de simán lehetett volna, sem pcos-em, pedig simán benne lehetett volna a pakliban. Ezer dolog okozza, nekem épp az étrendem volt az.


Azóta több nővel is találkoztam, akik megfelelnek a fenti paramétereknek és róluk üvölt a hormonális betegség. Azt tudjátok ecsetelni a kolléganőknek, hogy milyen gusztustalanok ezek a napok, elmenni orvoshoz nem? Megpróbálni lefogyni nem (van, akinél a túlsúly volt előbb, aztán jött a fájdalom)? Rendben, akkor csak meséljétek vagánykodva, hogy mi alá ájultok be épp a fájdalomról, de a saját hülyeségetekre egy darab szabadnapot sem adnék.

2022. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%
3 női egyenjogúság....van a lóf...t.... Az egyenjogúságbab az is benne van, hogy ha a férfi rosszul van valamitől, vagy beteg, elmehet beteg szabadságra. Akkor a nő miért ne tehetné meg ugyanúgy? A menstruáció sokszor olyan erős görcdökkel jár, olyan erős a fájdalom, mint egy szívroham. Egy férfinek szívroham esetén otthon vagy a kórházban a helye, és pihenjen....akkor egy nő miért nem teheti meg???? Nah,, az ilyenek miatt nincsen egyenjogúság.
2022. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
0%
nekem nagyon fáj a pocim minden mensikor 2 napig. gyógyszerszedésnek nem vagyok híve, így tűrök. nekem így természetes, hogy ha fáj akkor fáj. de emiatt soha eszembe se jut kimaradni a munkából, hanem bemegyek és csinálom a dolgom. elvégre a mensi egy természetes dolog - nem betegség, kb 40 évig kíséri az életünket.
2022. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!