Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Erős menstruációs görcsre...

Erős menstruációs görcsre hivatkozok akkor haza küldenek a melóból?

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 07:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
25 válaszod jelentve
2022. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

"Több eszek van, mint neked, ez teljesen egyértelmű."

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ha még mindig nem fogtad fel, hogy a szívbetegség egy súlyos betegség, ellentétben a menstruációs hisztériával, akkor bizony az egysejtűvel vagy egy szinten.

Most pedig nyugodtan felháborodhatsz, engem ugyan nem hatsz meg.

2022. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
16%
25 csak ez szer tapasztald meg, hogy milyen egy durvább endometriózissal elő nő menstruációja, egyből megváltozna a véleményed. Grétikének meg köszönöm a jó kívánságokat, talán te és ő 1 és ugyanaz az ember vagytok, nem érdekes...a lényeg az, hogy megdögleni emberek nem tudnak, maximum meghalni.
2022. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

#26.

Akkor te meg tapasztald meg, hogy milyen szívbetegséggel élni. Mindjárt megváltozna a véleményed.

De felőlem aztán hiheted magad okosnak, az már nem az én bajom lesz.

2022. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Bár már régi a kérdés én mégis válaszolok. Kislány korom óta szenvedek a menszesszel, hozzáteszem se elhízott nem vagyok, sportoltam évekig, egeszsegesen eszem mégis meggyötőr ez a szar havonta. Járok orvoshoz, semmit nem talált eddig azt mondja h hormonális dolog plusz ez a típus vagyok, illetve az ösztrogén dominancia az okozhatja. Ezt rendbe lehet tenni táplálkozással húsétel kerülésével, hormonkezeléssel s amit nekem ajánlott hogy szedjek fogigátlót rengeteg tünettől szabadít meg/ eros gorcsos menszesz, pms tünetek stb/ illetve a premens tabletta is jó. Viszont csajok évente nőgyógyász! Mivel ezeket a tüneteket nagyon sok minden okozhatja az endómetrózistól kezdve a miómáig minden. Mert ugyanakkor rendellenes a bő, erős görcsökkel járó elhúzòdó vérzés ha vki ezekkel a panaszokkal nem megy orvoshoz hanem hónapról, hónapra szenved s inkább megy táppénzre, az nagyon nagy felelőtlenség. Évente kellene rákszűrés stb. Ma már nagyon sok féle kezelési lehetőség van ahhoz hogy ne szenvedjünk. Én fájdalom és vérzés csillapítót szedtem be s így rendben tudom tartani s dolgozni is tudok plussz kerülöm a nehéz cukros ch-ás ételeket. Mert a sok rost rengeteget segít plusz a testmozgás.
2023. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
még én írtam ki a kérdést, azóta meg nem kapok melót sajnos, bár a szakmám meglett.
dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
gyakorlaton melóztam ott
dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!