Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szingli, párt kereső nők...

A szingli, párt kereső nők szerint nincsen manapság túl sok képességzavarral bíró férfi?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mármint mit jelent az jelen kontextusban, hogy "képességzavar"?
2022. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
igen nincs , sőt a 17 cm fölötti férfiak is mind külföldön dolgoznak itthon csak a mikropéniszú kandúrok maradnak
2022. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
nem is tudtam, hogy képességhibát centiméterben mérik.
2022. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Min diszre gondoltam...
2022. júl. 20. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen pont(!) igaz, a dilemma: menjek vagy maradjak, már értem miért nem jutottam tovább a hezitáláson.;-)
2022. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pszichológusként tudom, mi a képességzavar. Ennél nagyobb gondok miatt nem szoktak kelleni egyes férfiak a nőknek, és az a szomorú, amikor a klienset rá kell vezetni arra, miért nem működik a "csajozási technikája". És nem egy fiatalember használta már ezt a kifejezést. Egészen addig, amíg holmi trófeaként tekint a fiú a lányra, vagy azzal dicsekszik neki, mennyi szexuális tapasztalata van korábbról, nem valószínű, hogy sikeres lesz. Meglepő esetek mindig vannak.
2022. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os hozzászólót olvasva, igen, tiszta műanyag az egész hozzáállásuk, sokakat nem az őszinte érzelmek, inkább az ösztönök, üres e kori szokások vezetik. De emellett kiábrándító, hogy nagyon sokaknak van valami születési defektje, amivel vagy nem bánik őszintén, vagy nem is tud róla, hogy van neki...
2022. júl. 26. 00:38
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Sajnos elmondom ez miért van. Testvérem enyhe értelmi fogyatékos, emellett súlyos diszes. Láttad volna, hogy mi volt akkoriban, amikor őt diagnosztizálni és kezelni kellett volna. Majdnem meghalt, annyira súlyos anorexiás volt kisgyerekként. Kisbabakorában egy külföldi doktornő jött rá, hogy súlyos, kezeletlen Angolkórja van. Majdnem kiszáradt! Gyerekként sem bírt enni. Mai napig nem tud, mert babaként sem tudott normális ételeket feldolgozni. Idegrendszere emiatt károsodott. És sokszor a szülőkkel van a baj. Pl. el lett nekik mondva, hogy gyermekük súlyos beteg, pervazív, élethosszig tartó betegsége van. És nem hajlandóak gyógyszeres kezelésre menni, mert ahhoz fel kene hívni a pszichiátert, ehhez ugyanis nincsen kompetenciám és nem az én dolgom megtenni ezt a lépést. A gyermek kezelés nélkül fog maradni, és sosem lesz vállalható, önálló élete. Húgomnak lehetett volna. De már 8 évesen is menthetetlen volt a szellemi elmaradása, amikor is eltanácsoltak speciális iskolába.
2022. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, annyira késő van, hogy belekevertem egy saját esetet. De hasonló volt a húgomé is. Szüleimet se érdekelte, sem az óvónőket, sem a háziorvost...
2022. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagyis érdekelte volna szüleim, de csak Bp-n volt kezelés. Oda meg nem tudtak volna költözni sem, sem a kezelést megfizetni. És emiatt sokan nem jutnak el, mert vagy nincs, vagy nem elérhető a szolgáltatás az ára miatt. Magyarországon a mentális egészség alacsonyabb SES-ű közegekben teljesen el van bagatellizálva. Egyszer rám írt valaki, aki bevallotta, hogy 28 ezer forint segélyből él az anyukájával. És amikor nemet mondtam, akkor megkérdezte van-e szingli barátnőm, akit érdekelhet-e. Ezt már válaszra sem méltattam. Lassan felcsaphatnék sugarmommynak, ha nem 160 ezer ft lenne a fizetésem. :D Ennél durvább próbálkozás szerencsére nem irányult felém. Csak az már végképp problémás, amikor kamasz fiúk zaklatnak kamasz lányokat, ami már egyenesen bullying. És el kell magyarázzam neki, hogy ez miért baj. De inkább egy tizenéves gyereknek, mint egy 30 éves felnőttnek!
2022. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!