Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az,ha kiteszek...

Miért van az,ha kiteszek valamit Instagramra,ami a saját katonai gyűjteményemből van, sokkal kevesebb lájkot kap,mint azok a képek,vagy bármi más amikre nem írom oda,hogy az enyém? Irigységből van ez,vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet sokaknak ijesztő, hogy milyen dolgokat tartasz otthon a gyűjteményben.

Pl gondolj bele,

Szitu:

*megnézed a démonok között c. filmet


Reakció,:

Wooooow mekkora király már ez az Ed Warren, milyen gyűjteménye van, úristen


Valóság:

*bárki, akinek van egyetlen ijesztő tárgya otthon


-hú haver ez meredek, biztos pszichopata vagy



Szerintem valami hasonló lehet mögötte, főleg, ha esetleg 70-80 évvel ezelőtti korokból származó relikviákról van szó, sokaknak ez azt jelentené, hogy te is tuti vallasz olyan eszméket, amiket lehet nem kéne.


Hozzáteszem, nekem is vannak egy bizonyos bajszos urat ábrázoló, őt idéző relikviáim, és soha nem osztottam hasonló nézeteket.

Csak érdekeltek ezek a dolgok, bolhapiacon meg annyi ilyet lehet kapni fillérekért, hogy bűn otthagyni.


(és nem, bajszos úr alatt nem kövérlacira gondoltam)

2022. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak olyan ismerőseim vannak, instagramon,(gyűjtők,hagyományőrzők),akik ugyan ezeket a dolgokat gyűjtik.Mellesleg, én csak egyszerű katona fotókat gyűjtök,semmi extrára ne gondolj.Nem fegyvereket, rohamsisakokat,és egyebeket.
2022. júl. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!