Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van így ezzel?

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem úgy viszonyulnak hozzám a lányok,mint más fiúkhoz.


Másokért futnak,lefeküdnek velük,összejönnek,kedvelik őket,nyomulnak rájuk a lányok meg minden velem meg sehol semmi,az ilyen dolgokat velem rendesen kerülik. Szemembe jó pofiznak,valamikor nyomulgatnak (azt se annyira azért) ha meg közelítek vagy többre kerülne sor(pl összejönni,elmenni valahová),akkor meg ignorálnak.


Nem tudom már hány éve ez van velem,de nagyon elegem van már ebből,rendesen sz*rba se néznek,max kihasználnak. Bezzeg másnak van vagy 10 csaja,közben a legtöbbnek se kinézete se fizikuma nincsen (nem úgy beszélek mintha tökéletes lennék)


Annyira elegem van ebből,hogy már rendesen azért is bunkó vagyok a lányokkal meg flegma,aki meg közeledni akar felém azzal meg pláne.


Ilyenkor elégtételt érzek magamba meg úgy vagyok vele,hogy megérdemelte,jól tettem,de legbelül zavar,hogy nem kedvelnek a lányok.


Én csinálok valamit rosszul és nem veszem észre vagy mi? Én már nem tudom mi van,de elég irritáló meg nyomasztó helyzet ez. Más van hasonló cipőben?



2022. júl. 23. 01:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja meg arról nem is beszélve,hogy még hallgassa az ember az ismerősöktől,pláne az ilyen csajozós nagy Tódor izéktől,hogy miért nincsen csajod,miért nem b*sztál már stb. Baromi jó érzés mondhatni xd.


Amúgy ne értsétek félre ,nem sajnáltatni akarom magam ezzel kapcsolatban szóval ne nézzetek rinyap*nának,csak nem értem miért van ez,a véleményetekre vagyok kíváncsi.

2022. júl. 23. 01:36
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy picit hasonló helyzetben vagyok, de szerintem te egy picit túltolod ezt az egészet. Ha nem lehet majd gyereked, csak azért is bunkózni fogsz a gyerekekkel, vagy azokkal, akiknek lehet? Na ugye. Érthető, hogy zavar, hogy nincs barátnőd, de azért nem kell incelkedni, én igyekszem kedveskedni inkább, ahelyett hogy a nőket szidnám, persze nem mondom, hogy nincsenek "ha ők igen, akkor én miért nem" érzéseim, gondolataim, de szerintem ez normális is valamilyen szinten.
2022. júl. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát figyelj,én azzal vagyok kedves,aki megérdemli. Ha flegma velem,semmibe néz,akkor b*szhatja a kedvességemet,lője le magát akkor.
2022. júl. 23. 02:01
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gyerekes vagy, amivel amúgy nincs is gond, fogsz még érni. Hány éves vagy? Én csak 20 vagyok. Mondhatok valamit? Bennem megmagyarázhatatlanul nagy az utálat a pedofilokkal szemben és már azon agyaltam hogyan lehetne őket egytől-egyik kiírtani, szószerint. De rájöttem, hogy ennek semmi értelme, mert a pedofil is csak egy áldozat és ha bár nagyon nem helyes, már egyenesen undorító, amit csinál(Ha csinál bármit is, mert van amelyiknek helyén van az esze), de annak nem sok értelme van, ha én elkezdem őket egytől-egyik kiírtani, attól nem leszek jobb ember(sokkal inkább arra kéne rájönni, megoldást találni, hogy ilyen hogy NE forduljon elő).
2022. júl. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Maximum átmeneti pasinak vagyok jó. De azonnal repülök, ha képbe jön egy olyan srác, akitől olvadoznak a lányok. Egyet csettint és hiába minden erőfeszítés, amit a kapcsolatért tettem. Irigy vagyok. Próbálom teljesen kizárni a nőknek a gondolatát is, de nem könnyű.
2022. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:

Nyugodtan keress egy pszichológust.


Van gond a toronyban.

2022. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hatos


Miért gondolod így?

2022. júl. 23. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert egyszerűbb mindenre rávágni, hogy pszichológus, mint gondolkodni.
2022. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ötös


Lehetetlen,mondhatni alap ösztön.

2022. júl. 23. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!