Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Kényszerből...

Mit tegyek? Kényszerből átvertem valakit a facebookon.. másnak adtam ki magam és pénzt küldött, többi lent.

Figyelt kérdés

Beleestem az építkezésen egy vasba ami az albérletemen van, műtöttek, mert felszúrt a vas 10 centire belement a lábamba.



A munkahelyemen nem vagyok bejelentve.


Nem tudok dolgozni, talán a jövő hét elején már jobban leszek és el tudok menni, takarítással foglalkozom...


40 éves egyedülálló nő vagyok.

Vannak háziállataim, ezért kiírtam egy posztot egy facebook csoportban, hogy ha valaki tud segítsen és küldjön eledelt mert éheznek.


Tartalekaim nincsenek mert albérletben vagyok.


Csakhogy a saját profilomból nem tudtam írni, mert utálnak sokan, mert régebben versenysportoltam. Egy technikai sportot csináltam és nagyképűnek tartottak, illetve irigykedtek, tele van az akkori fotókkal a facebook lapom, akkor még támogattak és volt pénzem.. Azóta kárörvendenek sokan hogy lecsúsztam (persze ez nincs a facebookon), de ahol tudnak alám tesznek akik ismernek.


Ezért egy álprofilból írtam, de egy 20 éves srácnak adtam ki magam, mert ez a volt barátom profilja ( nem 25 éves, 35, de felraktam egy fiatalabb srác képét) és nem érdekli a facebook, a jelszavát meg tudom.



Egy nő küldött pénzt (nem egy-két ezret, többet ) mert tápot nem tudott, de másban is segíteni akar mindenképp, teljesen odavan a nem letező 25 éves srácért, és kiderült, hogy itt lakik tőlem 10 percre a szomszéd faluban.


Sajnos bele kellett mennem, mert mar en is éheztem meg a kutyáim is.


Találkozni akar velem és állatorvoshoz vinni a kutyákat, tápot is adni nekik.. mit tegyek?



2022. júl. 28. 08:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Megmondod neki az igazat.
2022. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
És nem lepődsz meg nagyon, hogy ha feljelent. Teszem hozzá, jogosan.
2022. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
De undorító ember vagy..mondd el neki minél előbb az igazat, és ha kéri, add vissza a pénzét, amivel megkárosítottad, mert így sajnos erről van szó.
2022. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

"Csakhogy a saját profilomból nem tudtam írni, mert utálnak sokan, mert régebben versenysportoltam."


:D :D :D :D :D

2022. júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
5, nyugi, direkt arra hajt hogy felk.úrd magad. Csak hülyéskedik.
2022. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Ha igaz akkor valóban nem volt szép dolog, én a helyedben, hogy tiszta legyen a lelkiismeretem visszautalnám a pénzt.


Nem muszáj magad felfedned, de ennyi a minimum, hogy a pénzt visszautalod és oda írsz valami kamu szöveget, hogy pont most nyertél sok pénzt szerencsejátékon vagy valamit kitalálsz.

2022. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Visszautaltam neki a pénzt végül. Most kérdezi miért, de letiltottam az előbb a face-en, nem akartam magyarázkodni. 2000forint mímuszban volt a számlám, sajnos annyival kevesebb ment vissza, azért is tiltottam, hogy nehogy feljelentsen a 2000ért is. Így mondjuk én se eszek a jövő hét közepéig meg a kutyáim se de sebaj, legalább nem lesz ebből gond. Remélem mindenki megnyugodott! Végülis igazatok van, átgondoltam és szégyenlem magam az egész miatt...


Van még itthon egy fél kenyér, azzal kihúzom valahogy, a kutyákat meg lehet beadom menhelyre holnap, nem akarom hogy ők is szenvedjenek.

2022. júl. 28. 09:41
 8/32 A kérdező kommentje:
5.válaszoló! Nyugi visszautaltam. Ne is segíts, mindenki g.ci csak te vagy helikopter..
2022. júl. 28. 09:42
 9/32 A kérdező kommentje:
4. válaszoló! Igen, sok a buta, primitív, irigy ember, mint itt is, azért utáltak, mert jobban csináltam az átlagnál. Volt több olyan szerelő aki direkt tönkretette a kocsim irigységből, több milliót buktam régen ezeken.
2022. júl. 28. 09:45
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Nem kellett volna letiltanod. Lehet, így is segített volna. A letiltással semmit nem értél el. Oldd fel, mondd el, hogy hazudtál, egy 40 éves nő vagy, csak nem akartad, hogy felismerjenek és majd megadod a 2000-et is, de már minuszos a kártyád így is.

Lehet így is akar segíteni.

2022. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!