Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Kényszerből...

Mit tegyek? Kényszerből átvertem valakit a facebookon.. másnak adtam ki magam és pénzt küldött, többi lent.

Figyelt kérdés

Beleestem az építkezésen egy vasba ami az albérletemen van, műtöttek, mert felszúrt a vas 10 centire belement a lábamba.



A munkahelyemen nem vagyok bejelentve.


Nem tudok dolgozni, talán a jövő hét elején már jobban leszek és el tudok menni, takarítással foglalkozom...


40 éves egyedülálló nő vagyok.

Vannak háziállataim, ezért kiírtam egy posztot egy facebook csoportban, hogy ha valaki tud segítsen és küldjön eledelt mert éheznek.


Tartalekaim nincsenek mert albérletben vagyok.


Csakhogy a saját profilomból nem tudtam írni, mert utálnak sokan, mert régebben versenysportoltam. Egy technikai sportot csináltam és nagyképűnek tartottak, illetve irigykedtek, tele van az akkori fotókkal a facebook lapom, akkor még támogattak és volt pénzem.. Azóta kárörvendenek sokan hogy lecsúsztam (persze ez nincs a facebookon), de ahol tudnak alám tesznek akik ismernek.


Ezért egy álprofilból írtam, de egy 20 éves srácnak adtam ki magam, mert ez a volt barátom profilja ( nem 25 éves, 35, de felraktam egy fiatalabb srác képét) és nem érdekli a facebook, a jelszavát meg tudom.



Egy nő küldött pénzt (nem egy-két ezret, többet ) mert tápot nem tudott, de másban is segíteni akar mindenképp, teljesen odavan a nem letező 25 éves srácért, és kiderült, hogy itt lakik tőlem 10 percre a szomszéd faluban.


Sajnos bele kellett mennem, mert mar en is éheztem meg a kutyáim is.


Találkozni akar velem és állatorvoshoz vinni a kutyákat, tápot is adni nekik.. mit tegyek?



2022. júl. 28. 08:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%

Kutyusokat tenyleg add be menhelyre. Legalabb ok ne szivjanak, nem erdemlik meg!


Ha hirtelen tortenik veluk valami, nem tudnad kifizetni. Kajara sincs penz… ilyenkor ne tarts allatot.

2022. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
79%

Ha épphogy kijösz a pénzedből akkor ne tarts állatott. Ha bármi van vele már nem tudod kifizetni.


Ha meg felmerül hogy nem tudsz nekik és magadnak se kaját biztosítani akkor az lenne az első hogy keress nekik új gazdát.

2022. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
62%
5.vagyok, nem nem vagyok helikopter, de érdekes módon, engem nem útál minden ismerősöm, nem kell hazudoznom, lehet érzéketlen vagyok, de így ismeretlenül sem tudlak sajnálni, egy arrogáns beképzelt valaki lehetsz
2022. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Holnap elviszi a kutyákat a helyi sintér egy telepre, beszéltem vele.
2022. júl. 28. 17:05
 25/32 A kérdező kommentje:
Beszéltem helyi több állatmenhellyel is, ők nem tudják fogadni, tele vannak.
2022. júl. 28. 17:06
 26/32 anonim ***** válasza:
79%
Van rengeteg facebook csoport. Ha már úgy is annyira szereted ezeket megpróbálhattad volna ott el ajándékozni.
2022. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
21 vagyok, ma mégis sikerült végül!
2022. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
84%

"mert régebben versenysportoltam. Egy technikai sportot csináltam és nagyképűnek tartottak, illetve irigykedtek, tele van az akkori fotókkal a facebook lapom, akkor még támogattak és volt pénzem.. Azóta kárörvendenek sokan hogy lecsúsztam (persze ez nincs a facebookon), de ahol tudnak alám tesznek akik ismernek."


Ismerek olyat aki érmet nyert a legutóbbi olimpián és nem ismerek olyat akinek bármi problémája lenne vele. Nem hiszem hogy az irigység miatt lenne problémájuk veled. Valószínűbb hogy a stílusod miatt.

Ez az irigyek rám és csak azért ... stílus pedig nem segít.

2022. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%
Nézem a Stranger thingst. kinek hogy tetszett?
2022. júl. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
0%

Dögöljenek meg a kutyák meg te is"


Röviden ennyi a topic lényege

2022. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!