Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Kényszerből...

Mit tegyek? Kényszerből átvertem valakit a facebookon.. másnak adtam ki magam és pénzt küldött, többi lent.

Figyelt kérdés

Beleestem az építkezésen egy vasba ami az albérletemen van, műtöttek, mert felszúrt a vas 10 centire belement a lábamba.



A munkahelyemen nem vagyok bejelentve.


Nem tudok dolgozni, talán a jövő hét elején már jobban leszek és el tudok menni, takarítással foglalkozom...


40 éves egyedülálló nő vagyok.

Vannak háziállataim, ezért kiírtam egy posztot egy facebook csoportban, hogy ha valaki tud segítsen és küldjön eledelt mert éheznek.


Tartalekaim nincsenek mert albérletben vagyok.


Csakhogy a saját profilomból nem tudtam írni, mert utálnak sokan, mert régebben versenysportoltam. Egy technikai sportot csináltam és nagyképűnek tartottak, illetve irigykedtek, tele van az akkori fotókkal a facebook lapom, akkor még támogattak és volt pénzem.. Azóta kárörvendenek sokan hogy lecsúsztam (persze ez nincs a facebookon), de ahol tudnak alám tesznek akik ismernek.


Ezért egy álprofilból írtam, de egy 20 éves srácnak adtam ki magam, mert ez a volt barátom profilja ( nem 25 éves, 35, de felraktam egy fiatalabb srác képét) és nem érdekli a facebook, a jelszavát meg tudom.



Egy nő küldött pénzt (nem egy-két ezret, többet ) mert tápot nem tudott, de másban is segíteni akar mindenképp, teljesen odavan a nem letező 25 éves srácért, és kiderült, hogy itt lakik tőlem 10 percre a szomszéd faluban.


Sajnos bele kellett mennem, mert mar en is éheztem meg a kutyáim is.


Találkozni akar velem és állatorvoshoz vinni a kutyákat, tápot is adni nekik.. mit tegyek?



2022. júl. 28. 08:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
tehát az ismerőseid utálnak, az idegenek nem, ezért ahelyett hogy idegenektől kérsz segítséget, kiadod magad másnak és úgy kérsz az idegenektől segítséget. Ez fasság. :D
2022. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen gerinctelen csaló véglények miatt nem utalok senkinek, aki Pesten Hallottamban és egyéb csoportokban kéreget. Koldulni tud, bejelentett munkahelyet találni és dolgozni nem
2022. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

12-es. Sok ismerősöm van fent abban a csoportban. Azonnal lesavaztak volna és kiírtak volna rólam minden mocskosságot. Már volt ilyen.


Mondjuk tilthattam volna őket, de ez nem jutott eszembe.. meg akkor meg az lenne a baj, illetve nekik is vannak álprofiljaik, azokból úgyis látják.

2022. júl. 28. 09:52
 14/32 A kérdező kommentje:
13.-as. Nem megy a szövegértelmezés? Van munkám nem is kevés, de albérletet fizetek, illetve nem tudok így dolgozni, hogy műtöttek a baleset miatt. Naponta kell visszamennem a kórházba és egyenlőre nincs jó allapotban a lábam.
2022. júl. 28. 09:54
 15/32 A kérdező kommentje:
13as .IGEN, sok helyen vidéken egyáltalán nincs munka és a havi 22800ból vagy az 50ezres közmunkából élnek meg. Hol élsz te, gumibelsőben?
2022. júl. 28. 09:56
 16/32 anonim ***** válasza:
68%

15-16: ha már szövegértelmezés: írtam, hogy BEJELENTETT munka. Ahol van TB, táppénz, abból is van egy kis pénz, és nem kell átverni senkit, illetve állatkínzást elkövetni azzal, hogy nincs miből etetned szerencsétlent.

Én is vidéken élek, és lám, bejelentett munkám van. Nem milliós fizetéssel, de megélek belőle koldulás nélkül, autót is fenntartva

2022. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
36%
Mennyi álszent undorító patkány "ember" van itt.
2022. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%

Az írásod és megnyilvánulásod téged minősít s lehet el kellene gondolkodni magadon, ha ennyi utálód van. (Amelyet nem csodálok vulgáris reakciódból.)


Az a része érthető, hogy segítséget kérsz és szép dolog, hogy kedvenceidnek a jobbat akarod, ám ezt lehetett volna más módokon megoldani.


Mondd meg az illetőnek az igazat vagy mondj le róla s tovább kamuzva mondd, hogy sikerült megoldani.


Sokan vagyunk, akik jól csinálnak dolgokat a karriertől a magánéletig, ám ha valakit ennyire nem kedvelnek az okkal van.


Ugyanis egy rendes, jó személyiségű sikeres embernek jelentéktelen %-ban van irigye, rosszat akarója.


Akiket személyesen ismerek egyetlen egy nyomát se láttam, hogy aljasak vagy gyűlölködőek lettek volna velük. Sőt, ellenkezőleg, kedvelik.


Egyiküknek eltört a lába, azóta a pihenője alatt folyamat látogatják meg az emberek segítve neki. Nem tudtam vele egy huzamban megbeszélni az egyik projektünket, mert jöttek-mentek az emberek.


Valamit rosszúl csinálsz. Nem gondolod?

2022. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
78%
Az egyetlen pozitív dolog ebben a történetben, hogy beláttad a hibád és visszautaltad a pénzt
2022. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Én meg minde na csinálok valamit amit nem részletezek most de nagyon szeret mminden felnőtt egyedülálló és a lényeg hogy nem tudom csinálni most harmadik napj mert mestruálok, pedig nagyon jó lenne végre újra csinálni, szóval hétfőig nem csinálhatom.
2022. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!