Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon kevés pénzből,mit...

Nagyon kevés pénzből,mit vegyek szülinapjára barátom kisfiának?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy nagyon nehéz helyzetben vagyok anyagi téren. És pont most, a mai nap van a barátom kisfiának a szülinapja, mit vegyek neki,mivel ajándékozzam meg a gyereket,hogy ne kerüljek kellemetlen helyzetben az anyagi gondjaim miatt. Mert nagyon le tudják nézni a vendégek,ha olcsó ajándékot visz az ember egy szülinapra.


Most is kellemetlen le írni ezt az egészet,de nagyjából háromezer forintom van, és így nem tudom elképzelni az ajándékozást. Kölcsön kérni nem tudok,mert senki nem ad,és ráadásul panaszkodnak ök is hogy milyen nehéz helyzetben vannak.


13-éves fiúról beszélünk, így hát valami nagyfius ajándékra lessz,lenne szükség!


Még annyit elfelejtettem leírni,hogy ajándék átadáskor a többi vendégnek is megmutatják az általad vett ajándékot.


Segítséget nagyon szépen köszönöm


2022. júl. 29. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha összesen 3000 forintod van, akkor semmit. Mégis mit vehetnél? Veszel egy könyvet neki mondjuk, te meg éhezel fizuig? Ez butaság lenne. Mond meg a barátodnak, hogy nagyon le vagy égve, így most bármennyire is szeretnél, sajnos nem tudsz venni ajándékot a fiának, de bepótolod, amint lehetőséged adódik. Ha a barátod, megérti. Ebben semmi ciki nincs ráadásul. Már persze akkor, ha dolgozol, csak keveset keresel. Ha nem dolgozol vagy esetleg felelőtlenül költekezel és ezért nincs pénzed, na az gáz. De egyébként nem.
2022. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csokit
2022. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én odaadnám neki a pénzt. Ekkora korban annak örülnek a legjobban.
2022. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozijegyet.
2022. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3000 Ft van, akkor semmit. Ez van, milyen bunkó aki ezt nem érti meg és elvárja az ajándékot?
2022. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondoltam hogy háromezer ft van ajándékra. De ha összesen ennyi van és ebből kell mondjuk enni egy bizonyos ideig, akkor meg kell érteniük hogy nem megy ez most neked. Majd bepótolod amikor lesz pénzed. Ha meg nem érti meg a barátod, akkor lapát.
2022. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!