Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elfogadnatok a penzt?

Elfogadnatok a penzt?

Figyelt kérdés

Van egy csalad akikkel nagyon barati kapcsolatot alakitottunk ki az elmult idoben. Olyan szinten, hogy egy hete minden delelott, vagy delutan ott vagyunk naluk. Ezalatt az ido alatt ok kinalnak sorrel, uditovel, enni adnak a gyereknek. Szeretettel latnak minket, en ugy gondolom, hogy "hala jeleul" adnek nekik parezer ftot, mert megiscsak penzbol el mindenki.

Ti elfogadnatok, vagy sertesnek vennetek?


2022. aug. 4. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból a pénzbõl inkább vegyetek nekik valamit vagy hívjátok meg õket magatokhoz vagy étterembe de ha pénzt adsz az olyan mintha prostinak fizetnél
2022. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne pénzt adj, hanem te is vigyél valamit oda. Ez így szokás.
2022. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki. Egyesek kifejezetten sértésnek vennék. Inkább vigyetek mindig valamit. Sört, bort, gyerekeknek csokit, stb.
2022. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se pénzt adj nekik.

Tényleg vegyél valamit helyette. Mondjuk üdítőt, vagy alkoholt. Pár sütit. Én sértésnek venném, ha odaállítanál elém, tessék itt van pár ezer amiért mikor jövünk megvendégelsz minket.

2022. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nem pénzt kéne adnod, hanem mikor vendégségbe mész hozzájuk, akkor kedveskedhetnél nekik valamivel? (Pl. bor, sör, pálinka, sütemény stb.) A pénz adása szerintem nagyon hülyén adja magát.
2022. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!