Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Korbáccsal veri az anyja a...

Korbáccsal veri az anyja a barátomat, éhezteti bizonyítottan így van, mindig megússza a börtönt az anyja, úgy hogy szül egy gyereket mert úgy terhesen nem mehet börtönbe. Barátom sokat sír, érzelmes rendes, dolgos srác amúgy. Több lent.?

Figyelt kérdés
Tehetek feljelentést szerintetek az anyja ellen? Telefonon tegyek feljelentést vagy be kell menjek a rendőrségre? Anonym maradhatok? Vagy hogy van ez?

2022. aug. 9. 09:25
1 2
 11/14 Shaddark ***** válasza:
70%

Nem tudom 2022-ben hogy van, de anno amikor még Borsodban laktam az utcánkban lakott egy cigány család.

Ott az asszonynak volt már vagy 5-6 éve összegyűlve, de vagy 10 évig (vagy tovább, akkoriban költöztem el a városból) nem vitték be mert terhes volt. Konkrétan ilyen szalonna sütő nyárssal kergette a rendőröket, mert megtehette. Őt egészen biztosan ezért nem vitték el, folyamatosan szült. 9 gyereke van :) Aztán lehet hogy már nem így van, de hogy így volt az egészen biztos.

2022. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Shaddark ***** válasza:
49%

[link]

Mondjuk ha 17 éves, akkor nemsokára tárgytalan, ha nem tud hová elköltözni / nem akar marad a mérgező közeg. ha van keresete, írtad hogy dolgozik, akkor talán meg tudja oldani. De ha van keresete akkor már most is mehet.

2022. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kései Sirató ***** válasza:
48%
Írj levelet a Családsegítő Szolgálatnak és a Gyámhivatalnak is. Akár névtelenül is megteheted, ki fogják vizsgálni. Én a helyedben még fotót is küldenék, hogy vegyék komolyan a bejelentést.
2022. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

De az is lehet "orvosság", ha "véletlenül" úgy alárúg a barátod az anyjának, hogy negyed éven keresztül kúpokon él, az is megoldás lehet.

Engem az anyám még akkor is megpróbált bántalmazni, amikor már jócskán elmúltam 40 éves. Ekkor szakad el nálam a cérna és kirántottam alóla a lábát - csak hogy letisztázzuk a a valós erőviszonyokat. Csodával határos módon valamiért tartózkodott az ezt követően hátra lévő életében attól, hogy fizikálisan konfrontálódni próbáljon velem.

Szerintem eléggé türelmes voltam vele, - hogy több, mint 40 évig elviseltem ezt (mindig azzal nyugtatgattam magam, hogy mégis csak az anyám) - és nem vagyok büszke arra, amit tettem, de vannak emberek, akik csak abból értenek, ha "megtörik, mint a diót".

2022. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!