Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetek ennyire sikertele...

Hogy lehetek ennyire sikertelen a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna hogy így járok, meg hogy ennyire felszínes ez az ismerkedés téma.

Sokan tiniként tudnak találni könnyen komoly kapcsolatot, én meg már felnőtt vagyok de csak a csalódás, elutasítás ér. Olyan mintha már sosem jönne össze az első kapcsolat. Ha nagynehezen összejön akkor nagyon sokat kellett küzdenem, szenvednem mire összejött, sokan meg nem is akarják és 15 évesen összejön egy kapcsolat úgy hogy semmi csalódás nem érte őket előtt.


2022. aug. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi haver, 26 évesen még randim se volt, és nem azért mert nem akartam. Nem mindenkinek dobja igazságosan a gép sajnos. :(
2022. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem tudod hogy kell viselkedni a nőkkel, valószínűleg..
2022. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól határoztad meg a célközönséget? Belsőleg,külsőleg tisztában vagy magaddal? Tényleg vicces vagy vagy csak azt hiszed és ezt csak a legjobb haverjaid díjazzák?

Milyen vagy az első randin?

Ezek fontosak. pl ha okos vagy,szívesen beszélhetsz filozofikus témákról akkor nem lesz sikered azoknál akiknek a divat,a smink vagy felszínes dolgok körül forog az élete.

A Randi guru C filmben van pár jó tipp.

2022. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt pár randim,pár éjszakai kaland de semmi több 26F
2022. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igényeid nem állnak összhangban az adottságaiddal.
2022. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!