Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kinézetem miatt vagyok sikerte...

Kinézetem miatt vagyok sikertelen a lányoknál?

Figyelt kérdés

Milyen fiúknak nehéz nagyon a pártalálás? /kinézet szempontjából/


Aki kép alapján szeretne válaszolni, az írjon és küldök.


2020. szept. 15. 20:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Küldj képet :)
2020. szept. 15. 20:10
 2/12 anonim válasza:
Kép alapján egyszerűbb lenne. L
2020. szept. 15. 20:10
 3/12 anonim válasza:

Én 125kilósan 180magasan 2 lánnyal vesztettem el a szüzességem 20évesen.. Szóval a külső nem játszik túl sokat, főleg,ha a 2 barátnő versenyzik egymással.

Nyilván fontos a külső,de a határozottság,a kiszámíthatóság, a magabiztosság a fő vonzerő.

Fújd be magad egy minőségi parfümmel, pl Paco Rabanne 1million prive ,vagy ha szerényebb a kereted akkor Pull&Bear Gym és utána nagyon határozottan mosolyogva,de szinte parancsolva megtorpanás nélkül menj oda egy hölgyhöz és kezdj beszélgetni vele. Biztos,hogy lesz sikertelen próbálkozás,de a 3-4-5. Kudarc után már tanulva a hibákból magabiztosan mehetsz bárkihez oda.hiszen tudod,hogy elbukni nem szégyen. Ennyi a trükk, utána szépen igyekezz magadat adni,és hívd el randizni, lehet lesz 10olyan találka ami nem sikerül,de addigra annyival jobb leszel ebben mint amiről álmodni sem mertél. Érdekes módon a csajokat kevésbé érdekli a külső,hacsak nincs extrém deformitásod.

2020. szept. 15. 20:17
 4/12 anonim válasza:

3-as: szerintem neked akkor nagyon megnyerő személyiséged lehet :) habár engem a vékonyabb pasik vonzanak, mégis ismerek olyan 100+ kilós csávót, akinek olyan humora van, hogy lehidalok, és simán járnék vele (hisz mindig boldoggá tud tenni).

Szóval a külső picit számít, de a belső mindennél fontosabb. Egyébként személyes tapasztalatom, hogy a férfiak válogatósabbak külső terén, elég megnézz itt pár kérdést.


De küldhetsz képet is, akkor mondok véleményt.

2020. szept. 15. 20:22
 5/12 anonim válasza:
Küldj képet :) L
2020. szept. 15. 20:42
 6/12 anonim válasza:
küldj légyszi nekem is:)
2020. szept. 15. 21:07
 7/12 anonim válasza:
Miért nem rakod ki ide a képet?
2020. szept. 15. 21:18
 8/12 anonim válasza:
Küldj képet. Nem feltétlenül a külső a gond. :)
2020. szept. 16. 04:21
 9/12 anonim válasza:
#3 jo de azok a lanyok olyanok is voltak gondolom....nem egy formas plazacica hanrm egy jol megtermett vaddiszno...az nem szamit.
2020. szept. 16. 08:53
 10/12 anonim válasza:
9-es: kinek kell egy plázacica a mai világban? :D mostmár a természetes szépségre hajtanak az emberek.
2020. szept. 16. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!