Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék barátokat...

Hogyan tudnék barátokat szerezni? 22éves vagyok, van 2igaz barátom, kicsit szorongo vagyok, de már vágyok arra hogy egy kicsit nagyobb társaságba verődjek, bulik-szórakozás, lányokkal való ismerkedés ilyesmik, amiket eddig kihagytam az életemből.

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csacsi öreg medvém, hát öreg vagy te màr a lányokhoz.


Neked már nők kellenek, azok meg ha beindul a szekér és dől a lóvé akkor csak úgy hullanak majd az öledbe.

2022. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre én is most jöttem rá, csak én lány vagyok
2022. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődés alapján keress társaságokat, akár Fb csoportokat vagy bármit, élőbeni találkozásokra is sor kerülhet vagy csoportosan vagy bizonyos emberekkel. A közös érdeklődés jó alap.


Indulj el, egyébként úgy járhatsz, mint én. Elszalasztod a lehetőségeket.

2022. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2 baratodnak sincsenek haverjai, h tobben osszeverodjetek?
2022. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Haha, aranyos... 😃

Örülj neki, amíg van ez a két barátod, már ez is kuriózum. Az emberek többségének csak felszínes haverjai vannak, semmiféle barátok...

2022. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de lehet jobb egy felszínes társaság akik elvannak egymással meg ha nem is beszámíthatók, minthogy 2gyerekkori barát aki igaz hogy ismer mint a rossz pénzt de nem egy bulizzunk érezzük jol magunkat emberek.
2022. aug. 14. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Az általam említett módon kereshetsz felszínes barátokat, érdeklődési köreid, Fb csoportok, stb.
2022. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam a legjobb barátokkal bármit lehet közösen csinálni. Ezért ők a “legjobb barátok”. Bár javítsanak ki mások, nekem ilyen barát sose volt, csak olvastam.
2022. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!