Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok! Szerintetek sok...

Csajok! Szerintetek sok udvarias pasi van manapság?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami sztoritok, amikor kifejezetten udvariasak voltak veletek és meglepődtetek?

2022. aug. 17. 23:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%

Inkább sok a nyálas kiéhezett mitugrász, akik azt hiszik a nyomulásukra, hogy az udvariasság.

Pl beenged az ajtól előre, de közben tátott szájjal bebámul a melleim közé, aztán a seggemet nézi.

2022. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Azért ez nagyban függ attól is, hogy kit kérdezel meg.Az az igazság, hogy a csinos, szép nőkkel még az alapvetően bunkó férfiak is megpróbálnak előzékenyen viselkedni, de ez csak azért van, mert tetszik nekik a nő.

A kevésbé csinos vagy csúnyácska nőknek már sokszor egész más tapasztalatai vannak.

2022. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nagyon nagyon kevés van. Én évek óta figyelem, hogy amikor többen állunk egy buszmegállóban, és megerkezik a busz, ajtó kinyit.. A fiatal férfiak mint a szenellenzos lovak, bevagnak a nők elé...


Néha néha egy két udvarias előreengedest látok, de ők többnyire idősebb férfiak.

2022. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
1, ha előre enged az ajtónál, akkor nem látja a melled, hacsak nem hátrafelé közlekedsz.
2022. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

#4 Esküszöm nem akarok ilyen "mai fiatalos" bolondnak tűnni, de a mai fiatalok tényleg elég faragatlanok ilyen szempontból.Fiúk is, lányok is.

Pl. mennek a keskeny járdán 4-5-en egymás mellett, és teljesen természetesnek veszik, hogy akik szembe jönnek egyesével, majd azok lemennek a susnyásba.Idősebb embereknél, középkorúaknál ez annyira nem divat.

2022. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%
Van annak előzménye, hogy a férfiak leszoknak erről. Kinyitom előtte az ajtót, úgy forgatja a szemét, mintha valami elmebeteg dolgot csináltam volna. Kihúznám a széket neki, rámkiabál. Ha meghívom italra és nem tetszem, akkor nem simán elutasít, hanem: húzz anyádba nyomi + barinőkkel röhögcsélés.
2022. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem. És a többsége nem azért udvarias, mert ilyen alapból, hanem potya dugásban reménykednek. Látom hogy bánnak velem, és az aki nekem kedveskedett milyen undorító módon nem nézi embernek a kövér kolléganőmet. Az nem udvariasság amitől hasznot remélnek. Valós udvariasságot 50 pluszos pasiktól láttam csak, aki éppen olyan figyelmes a kövér, vagy csúnyácska nővel is, nem az határozza meg a modorát hogy meg akarja-e kefélni az adott nőt. Szomorú, de ez van...
2022. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
27%

Mindennek a megítélése csak attól függ, hogy ki csinálja:


Jópasi udvarias: Awh olyan lovagias, olyan férfias!

Rosszpasi udvarias: Tuti csak meg akar dugni ez a mocskos szemét, csak azért színészkedik!

Jópasi bunkó: Őt nem lehet beszabályozni, ahhoz túl egyedi és különleges! Igazi erős férfi!

Rosszpasi bunkó: Faragatlan tuskó, még ennyire sem képes, hogy az alapvető illemet tudja!

2022. aug. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem már nincsenek udvarias pasik, csak a könyvekben és a filmekben.

Egyszer szívesen tapasztalnám hogy milyen amikor egy pasi tesz felém egy ilyen kis gesztust, de ilyen még soha nem történt.

A sluszpoén hogy volt egy exem akivel online ismerkedtem meg, sokat beszélgettünk a találkozás előtt, és mindig előadta hogy ő mennyire udvarias, mert más pasiknál jobban tiszteli és becsüli a nőket. Mondott példákat is, pl hogy nem tud úgy beülni az autóba, hogy előtte a nőnek ne nyitotta volna ki az anyósülés ajtaját. Találkoztunk, és lett belőle egy másfél éves kapcsolat, mert egyébként jó ember volt és passzoltunk. De találjátok ki hogy hányszor nyitotta ki nekem a kocsiajtót.

Aki nullát tippelt az nyert.

Nem vártam volna el állandóan, meg nem kell engem királylányként kezelni, tényleg csak egyszer szerettem volna megélni/tapasztalni ilyesmit, ha már mondta hogy ő ilyen, de nem történt meg.

2022. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
#8 A városban ahol lakom él egy 30 körüli Down-szindrómás férfi.Olyan enyhe és közepesen súlyos közöttinek mondanám az állapotát.Érdekes, de ő kortól, nemtől függetlenül mindenkivel nagyon udvarias.Furcsa, hogy még neki is van ennyi esze, és ezzel most nem őt akarom leszólni.
2022. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!