Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kelet volna...

SGM kérdése:

Szerintetek mit kelet volna tenem?

Figyelt kérdés

Am mentem haza sulibol és meg áltam a buszmegáloba ere látok egy animés lányt el keztem vele beszélgetni nagyon rendes volt 3 perc mulva oda jöt két csávo az egyik elkezdet vele orditozni : meg csalsz te kur*va ere a másik meg ütöte ere a lány elkezdet sírni :( én meg ütötem a csávot semi kérdezés nélkül és ere a másik csávo elkezdet engemet ütni na nem részletezem am meg vertem mind a 2 töt de el tört 1 fogam meg kérdeztem a lányt hogy minden rendben ere el kezdet sírva üvöltözni velem hogy :nics semi se rendben mert meg vertem a bátyát meg a pasiját és hogy takarogyak el a francba (én is animés vagyok azért keztem beszélgetni a lányal) am bocsánatot kérek a helyes irási hiváim mi


Szerintetek mit kelet volna tenem :( ?



2016. jan. 10. 03:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az erőszak sose megoldás. Intelligensen meg kellett volna oldani!
2016. jan. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Merre van az a faiskola, ahova jársz?

Nehéz volt akarattal ilyen rossz helyesírást produkálnod?

2016. jan. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te hányas vagy nyelvtanból / helyesírásból? Komolyan kérdezem. Tanítanak még egyáltalán ilyesmit?
2016. jan. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kamu
2016. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze... megvertél két nagy kant, hiszi a piszi! Ki vagy te, Chuck Norris?
2016. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miből látod valakiről, hogy ő is animés?
2016. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ennek az olvasása közben fizikai fájdalmat éreztem. Miért bántod a magyar nyelvet? Mit követett el ellened?
2016. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen idióta világban élünk idióta emberekkel én még komolyan el is hiszem.

Ha nem vered meg egy kis csicska vagy, akiben nincs semmi férfiasság, ha megvered akkor pedig egy elmebeteg állat.

Meg ugye a lány bátyját se nagyon érdekli ha verik a húgát, de a lányt meg szíven üti ha megvered a bátyját.

El kéne pusztulnia mindháromnak, mert csak károsak az emberiségre nézve.

2016. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Letéptem volna én is az arcukat, ha érvekkel nem megy. Akkor adok a pofájuknak, lakjanak jól veréssel :D
2016. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
am még egyszer bocs a helyes írás miat 1koment re szerintem is nem eröszakal kelet volna meg oldani csak nem birom ha egy fiú meg űt egy lányt 2am onan tudtam mogy anime fan mert animés poloban volt am utolso elöti koment am én se értem hogy a bátya hogy nézhet el :( am és nem is tom meg érten :( am utolso komentnek lehet hogy igazad van csak a lány utána azért sirt mert meg vertem öket :/
2016. jan. 10. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!