Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akiknek sok barátjuk, nagy...

Akiknek sok barátjuk, nagy ismerősi körük van és mindig van valami programjuk, buliznak, szórakoznak stb nekik jó, boldog életük van?

Figyelt kérdés
Akik így élnek fiatalon nekik boldog életük van és sok jó élményük?
2022. aug. 26. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, legalábbis ha magamból indulok ki, akkor így igaz.
2022. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos. Lehet, hogy ez csak a látszat.
2022. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetően igen, boldog vagyok, hogy körülvesznek és kedvelnek mások. Nekem nem igazán volt rendes családom, főleg nem nagy családom, így most egy kicsit bepótolhatom azt, ami egész gyermekkoromban kimaradt, mint egyke, akihez a korban legközelebb álló rokon is 20 évvel idősebb.


De azért ez sem minden. Attól, hogy az ember az élet egyik terén sikeres vagy legalábbis elégedett azzal, amije van, ugyanúgy beárnyékolhatják az életét problémák.


Sokat szívtam én is, csak mással.

2022. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darius- ***** válasza:
73%
Igen. Én is ezt csinálnám és csinálom is mikor van más aki vigyázzon a gyerekre, néha jó ha besegít valamelyik rokon vagy ismerős, mert egyedül nehéz és ilyenkor el tudok menni valahová. Amúgy mielőtt nem volt meg a kislányom, alig neteztem.
2022. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szelete az életnek, ettől függetlenül lehet millió egyéb problémájuk.
2022. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A boldogság nem ettől függ.
2022. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!