Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolják az osztálytárs...

Miért gondolják az osztálytársaim butaságnak a gyakorikérdések és válaszok.hu-t? Miért szólnak le az miatt, hogy itt szoktam kérdezni, meg válaszolgatni? Ők nem is szoktak. Miből gondolják, hogy ez egy béna oldal?

Figyelt kérdés
Imádom az oldalt. Nem értem miért kell negatívnak lenni róla.
2022. szept. 9. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne fogalkozz ilyen téren velük. Ha neked tetszik, akkor legyen ez a te elfoglaltságod. Azonban a valós emberi kapcsolatokra is figyelj.
2022. szept. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert buták
2022. szept. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Miért? Gondolom, mert iderohansz válaszért ahelyett, hogy (teljesen logikus módon) őket kérdeznéd meg. :D
2022. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hármas azért ez nem így van...
2022. szept. 9. 07:37
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Az gyk megítélése nem túl fényes, gondolom az osztalytársaid is így gondolják. Pl tele van az oldal kamuprofilokkal és trollokkal.
2022. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én se vagyok rá büszke, hogy itt lógok, nem szoktam reklámozni. Ez az én kis dirty pleasure-öm :D
2022. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Aki nem ismeri az oldalt könnyen hiheti, hogy semmi értelme és csak szemét van itt.


Régen egyáltalán nem volt ez így. Meg talán most sem.

2022. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert ők titokban csinálják...
2022. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!