Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legbizarrabb kérdés,...

Mi a legbizarrabb kérdés, amit ezen az oldalon olvastál?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 05:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Az ismerkedés kategóriában szoktak lenni érdekes dolgok... Például amikor valaki olyan lányt keres, aki szeret pelenkát hordani.
2022. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
“Hogy is hivjak azt az izet amiben a kajakosok mennek?” :D
2022. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Elég csak a Természetfeletti lények témakör kérdéseit végignézni, és kitépi az ember a haját:

Van olyan asztrális lény, amelyik/aki úgy néz ki mint egy tücsök?

Hogyan törli ki a kentaur a hátsóját nagy (esetleg kis) WC után?

Az Északi sarkon a manóknak hogy lesz gyerekük?

Mi történik a szellemmel, ha Higgs-bozont eszik?

Ha a zombik húsát megsütjük, akkor azt meg lehet enni?

2022. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
U. Xorter vagy hogyishívják, neki a nyilvánvalóan totál képtelen f.szságai a természettudományok kategóriában. egy időben szinte napi rendszerességgel írta ki az ilyesféle agymenéseket, mint hogy "ha az ember végtelen dimenziós objektum lenne, mit érezne, miközben elnyeli egy fekete lyuk?", meg hasonlók
2022. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Hogyan és mikor kell szexelni, hogy kristály, indigó, tündér vagy az épp divatos ezoterikus izé gyerekünk szülessen?
2022. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer olyat olvastam, hogy valaki nőktől kérdezte, szoktunk-e "pisitáncot" járni, amikor pisilnünk kell. Aztán a leírásban bővebben kifejtette, hogy arra gondol, amikor valaki pl. egyik lábáról a másikra ugrál, amikor nagyon kell pisilnie, meg ilyenek. Nem emlékszem pontosan a szövegére, meg elég hosszú is volt maga a leírás, szerintem tuti volt legalább egy A4-es oldalnyi a szöveg, amiben ecsetelgette, de ahogy olvastam, szó szerint elképzeltem, ahogy ott veri magának, miközben írja :S Nagyon beteg volt.
2022. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8# Í, véletlenül pontoztalak le, bocsi :( Amúgy hatalmas 😆 Ez a legbetegebb eddig.
2022. aug. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!