Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az idősek miért olyankor...

Az idősek miért olyankor utaznak a buszon, amikor a diákok is?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért kell nekik is ugyanazokkal a reggeli buszokkal menniük, mint amivel a diákoknak. A diákok kénytelenek azzal menni, míg az idősek választhatnának későbbi vagy korábbi buszt is.

2022. szept. 10. 09:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Mert nincs ráírva a járműre, hogy iskolabusz. Ennél fogva bárki felszállhat rá. A szóló busz kb 100 személyes, a csuklós busz kb 150 személyes. Nem hinném, hogy nem férsz fel a buszra.
2022. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Mert így érnek oda a piacra nyitásra, amikor még van friss áru. Ha később mennének lemaradnának. Inkább a diákokat kellene későbbi járatokra terelni. A nyugger úgyis felkel és útnak indul magától, mert nem tud aludni, a diáknak meg szenvedés felkelni.
2022. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Pl. Ugyan abban az időben kell menniük valahova, pl.

orvoshoz.Különben pár év múlva megtudod, senki nem

marad tini.Te is egy vén .....leszel az akkori

fiataloknak. Nem mindnek csak az olyan sötéteknek

mint te.

2022. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább arra vagyok kiváncsi a diákok miért akkor utaznak a buszon amikor én megyek dolgozni.

Ja mert gondolom csengetésre oda kell érni ugye?

Miután megszüntem diáknak lenni semmi kötelezettségem nem volt, soha sehova nem kellett időbe odaérnem, csak szeretem amikor a fél iskola ordít a fülembe a tömött buszon ezért imádok akkor menni mindenfelé amikor a diákok suliba mennek.

2022. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

"Mert nincs ráírva a járműre, hogy iskolabusz."


Pontosan, hogy "rá van írva". Megvannak azok a buszok amik csak iskola időben közlekednek és ezek az úgynevezett diák járatok. Egyébként én sem értettem diák koromban, hogy miért kell ellepni banyatankokkal azt a buszt ami a diákjárat, mikor a következő rá 10 percre indul. Volt, hogy fel sem fértem rá piacnapon. Nekem pedig nagyon számított az, hogy 10 perccel később indulok, mert azzal nem biztos, hogy beértem, mert a barmok be is zárták az iskolát, ha késtél és nem engedtek be.


Másik lehetőségem az lett volna, hogy megyek 45 perccel korábban és várok több, mint 1 órát az első órám előtt.


Mindenesetre furák ilyen szempontból.


A másik kedvencem, hogy az állomás még a kanyarban sem volt de már fel kell állniuk és teperni az ajtóhoz, hogy nehogy fent maradjon és már lökdös, hogy oda tudjon férni. :D


Egyszerűen más korosztály. Biztos nekünk is lesznek ostoba szokásaink a fiatalok szemében, ha mi megöregszünk.

2022. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Ettől èn is hülyèt kapok, reggelente tele van a villamos öregekkel, pont akkor kell menniük amikor munkába indulunk.
2022. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Látom van itt pár vércse nyugger is :D
2022. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%
Reggel még elég jól vannak ahhoz hogy kimozduljanak otthonról. (Majd meglátod, milyenek lesznek az ízületeid öregkorodban.)
2022. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%

Én meg azt nem értem, hogy a diákok míert parádéznak egyfolytában, kis hugyosjoskák?

Játszak a nagymenőt de amikor olyan pofont kap hogy a takony.menete vág a nyakán, akkor az összes becsicskul.

Nem mindegy Neked, hogy ki mikor és hova megy?


Üdv egy másik diák.

2022. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%
Senki sem fogja aköré berendezni az életét, hogy pár kölyöknek éppen mikor csengetnek be.
2022. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!