Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik járnak szórakozóhelyre...

Akik járnak szórakozóhelyre azok mit szeretnek benne, mi miatt jártok oda?

Figyelt kérdés

Én voltam egy párszor,de nem éreztem magam jól ott. Sok ember,hangos zene, felszínes emberi kapcsolatok az nem az én világom.


Ti mit szerettek benne?


2022. szept. 25. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szórakozni.
2022. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, hogy ki lesz a színpadon. Baráti társasággal szívesen elmegyünk kicsit kikapcsolódni, de már nem olyan gyakran, mint rég. Jó ha évente, 2 évente 1x, 2x megyünk.


Talán kinőttem belőle, nem tudom. És igen, tényleg unalmas és felszínes. Inkább a házibulit szoktuk választani, ismerős arcokkal, biztonságban itthon.

2022. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Részeg tinicsajok. Csak miattuk.
2022. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szórakozó hely és szórakozó hely közt is ég és föld a különbség azt remélem tudod... olyan helyre nem kell járni, ahol nem érzed jól magad...

Mi haveri körünkkel pl azóta nem járunk, hogy bezárták a kedvenc helyűnk, ott pedig mindig találkoztunk valakivel akit ismerünk így mindig jól éreztük magunkat... mióta ez nincs, valaki egyszer kitalálta, hogy össze kéne ülni társasjátékozni, szerepjátékozni mint gyerekkorunkban, elősször sokan hülyeségnek tarzották, mostanra egyikünknél korrekt klubházat építettünk és havonta készer össze is jövünk 20-25en főleg dnd-zni.

Mindannyian 40+osak vagyunk :)

2022. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Inkább a társaság miatt szeretem, akikkel megyek
2022. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Jártam sokat, most már nem. Szeretek táncolni. Pont az a jó ott, hogy hangos a zene és senkit sem zavar. Barátokkal, társasággal mentem mindig, nem egyedül, így nem is vágytam ott semmiféle kapcsolatot kialakítani másokkal. Bár volt többször is, hogy kedves és normális emberekkel barátkoztunk ott össze.

Most már inkább házibulikat szervezünk. Sajnos a kedvenc helyeink már évekkel ezelőtt megszűntek. De most is elmennék néha-néha, ha lenne olyan hely, ahol igazán tetszene a zene.

2022. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
A tancolas miatt. Meg nem kell vinnem semmit,mjnt a hazibuliba es nem kerdezgeti senki,h miert nem iszom semmit. Nem ker szamon senki mert nem eszem a csipszet meg egyeb szemetet. Nem kwrulok eroszakoskodo emberek kozelebe,mert a kidobok elintezik . Hazibuliban meg nincsenek orok,h kidobjak az illetlenul viselkedot
2022. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Tánc.

Ez egyébként valami ősi félreértés férfi és nő között szerintem. A lányok nagyrésze azért jár az ilyen helyekre (főleg ha egy csapatra vlaó lány van) hogy táncoljon, és együtt jól érezze magát.

A férfiak nagyrésze meg ahogy észrevettem igazából utál táncolni, ők csajozni járnak.

Azaz.. a lányok nem akarnak ismerkedni, a fiúk meg eleve ezért vannak ott. És még csodálkoznak az emberek, hogy ott felszínesen lehet csak ismerkedni. Persze, hogy felszínesen, hiszen az egyik fél NEM AKAR:D


Persze ez csak egy általánosító észrevétel, természetesen vannak lányok akik ismerkedni, vagy eleve szexpartnert találni mennek oda, ahogy vannak fiúk is, akik a zenéért és a táncért! Ez pusztán a tapasztalataim alapján egy észrevétel.

2022. szept. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Ezt én is így tapasztaltam :D Mi is mindig táncolni mentünk. A próbálkozó férfiak egy része meg még fel is háborodott, hogy minek vagyunk ott, ha nem akarunk ismerkedni. De hát ez nem társkereső, hanem táncos szórakozóhely.
2022. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak hard tecno, goa, trance partikra koncertekre járok, hangulat, zene, tánc kedvéért, nem drogozom ezt kihangsúlyozom mert azért a többség ilyen körökben szokott valamit fogyasztani, én max ha megkínálnak beleszívok a spangliba, de annyira nem vonz, hogy pénzt adjak érte. Maga a zene és a fények is megcsinálnak rendesen.
2022. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!