Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem járnak szórakozni, se kikapcsolódni sehova? Csak a suli/munka, aztán haza mennek és ennyi? 25/L

Figyelt kérdés
Régen 10-en évesen (de még 23 évesen is csak ritkán) anyum soha nem engedett el a barátaimmal kikapcsolódni, pedig nagyon vágytam, de most meg már nem is akarok, elment a kedvem ettől. Gyakran hívnak barátok, ismerősök kikapcsolódni, kirándulni stb, de már a közeli boltba sincs kedvem lemenni. Amint haza jövök a munkából, semmi más nem érdekel, csak az, hogy otthon legyek. Hétvégén se megyek sehova, inkább ülök otthon és sorozatozok, sörözgetek, macskázok, sütök-főzök. Más is van így?

2022. okt. 28. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Depresszió?
2022. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Kb ugyanez velem is...
2022. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Van ilyen időszakom, de az a fáradság miatt! Pedig egy kirándulás, kikapcsolódás az mindig felüdít!
2022. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyjából így nyomom már több, mint tíz éve. Munka után házimunka, aztán alvás.
2022. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bipoláris zavarom van. Viszont amikor jól vagyok, akkor se akarok menni sehova :/
2022. okt. 28. 19:51
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, hogy ez probléma. Bár azt mondják, az ember társasági lény, ez egy erős általánosítás, ami nem mindig igaz. Bőven vannak olyanok, akik nem szeretnek társaságba járni és ez nem is tesz jót nekik.
2022. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj az állapotoddal, hogy tulajdonképpen saját magad alatt ásod egyre mélyebbre a gödröt.


És igazából relatív egyszerű a megoldás: Egyszerűen csak menni kell. Egy kirándulás szerintem alapból az a dolog, ami nem végződhet rosszul, én bármikor mentem, sosem volt még olyan, hogy na bárcsak döglöttem volna itthon a TV előtt.

2022. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Voltam már kirándulni, de alig vártam, hogy haza és érjek.
2022. okt. 28. 19:58
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Én csak boltba járok el itthonról, home office!
2022. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Van az úgy, hogy nem érzed jól magadat. Az a kirándulás nem neked való volt. A lényeg, hogy találj olyan elfoglaltságot, aminek örülsz. Lehet, hogy ez neked olyasvalami, amit otthon is meg tudsz oldani: én is ilyennel kötöm le magamat. A kívülállók számára biztos baromi unalmasnak tűnik az, hogy csak dolgozni és boltba járok el, de közben itthon mindenféle csodák születnek a konyhában. Csak az kifelé nem látszik, nem kerül be az Insta-sztoriba. Szerintem számodra is ez a fontos: legyen valami, ami örömet okoz, ezt pedig akár otthon is meg lehet oldani.
2022. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!