Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezeljem, ha a barátnőm...

Hogyan kezeljem, ha a barátnőm férfi barátai állandóan rivalizálnak velem?

Figyelt kérdés
Amióta bemutatott a baráti társaságának, mindig kóstolgatnak, keménykednek. És mivel nyilván az összes bepróbálkozott a barátnőmnél már a múltban, sikertelenül, ezért csináljak az egészet. Keresik az alkalmat, hogy hogyan tudnak a barátnőm előtt "lekicsinyíteni". Ezeket nem igazán veszem fel, nagyon éretlen viselkedés szerintem a részükről, és hálistennek könnyen letudom kezelni őket, de hosszabb távon nagyon fárasztó, és jólérezni szeretném magam, nem pedig ezzel foglalkozni. A lány barátnőivel tök jól kijövök, velük semmi probléma nem volt, hamar befogadtak. De a fiú barátai olyan fárasztóak. Ráadásul az exe is köztük van, aki meg azzal fenyeget, hogy leüt... Mondtam neki, hogy jöjjön le a terembe ahova járok, és elintézzük, de azóta érdekesen csöndbe maradt... A lényeg, hogy elvileg ők értelmiségi emberek, de nagyon gyerekesen viselkednek. És nincs velük bajom, rendesnek tűnnek. De én meg nem vagyok hozzászokva ehhez a viselkedéshez amit mostanában tolnak. Az én környezetemben nem ilyen emberek vannak. Úgy érzem magam a barátai között, mintha újra középsuli 9.-ben lennék.

2022. okt. 29. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerűen ne menj el ezekre a baráti összejövetelekre. Vagy ne mindig. Nem kell folyton a barátnőd nyakán lógj, főleg, ha nem bírod a barátait. Te menj a saját barátaiddal.
2022. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez nagyon rosszul hangzik, sajnálom, semmiképp sem hangzik kétoldalú történetnek, valószínű tényleg csak bunkók veled, gondolom kissebségi komplexusuk van veled szemben valami miatt.

Nem kell mindenhova együtt mennetek. Legyünk őszinték, azok alapján, amit elmondtál, sem Te, sem ők nem érzik jól magukat, ha ott vagy.

Először ezt a barátnőddel kell megbeszélned, hogy a "barátai" fizikailag fenyegetnek(amit te viccesnek tartasz), és állandóan kóstolgatnak, mert rivalizálnak veled, és zavarja őket, hogy Ő Veled van, és nem veled.

Ha ezt a barátnőd érzi, és nem zavarja, ott vele van a gond igazából. Ha nem érzi, mert nem erre figyel, meg kell beszélni vele.

Itt szerintem csak az működik, hogy (ha) megbízol a barátnődben, hagyod hogy elmenjen egyedül, vagy csak olyan összejövetelekre mész, ahol legalább kevesebb fiú barát van.

2022. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyedben inkább megkérdezném magamtól, hogy mi szükségem van arra, hogy egy országos ringyóval járjak, akit már mindenki megcsinált? Mert nyugodt lehetsz, hogy már mind megdugták a kis pöcét. Semmi önbizalmad nincs, és ezt ők is pontosan jól látják.
2022. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Biztos jól szopik a csaj, de azért nem mindegy hogy 2 pasit cummantott le 100 szor vagy 100 pasit 2x...
2022. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Mondd meg a barátnődnek, hogy vagy az exével van, vagy veled. Ha ezt eldöntötte, onnantól se ő, se te ne tartsd a kapcsolatot az exével. Se a haveri körével.
2022. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!