Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már veled olyan...?

Történt már veled olyan...?

Figyelt kérdés
...hogy valaki a környezetdben elkezdte játszani neked a segítő jó embert, aki majd megment téged, holott egyáltalán nem volt erre szükséged, és az illető inkább ártott mint segített? És közben magára mint egy ártatlan őrangyalra tekintett, akit te csúnyán kihasznalsz, és nem hagyod hogy segítsen a nem létező problemaidban, amikkel őszerinte küzdesz? És ha volt ilyen, hogy történt?
2022. okt. 29. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem, mert egyből megérzem szinte a bőrömön az emberekben rejlő igazságot.
2022. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Hát, végülis az egész covid színjáték erről szólt...
2022. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos volt ilyen.

Amint tudtam, lekoptattam az illetőt. Ma már szerencsére egyáltalán nem beszélünk egymással.

2022. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Van ez a típus, iszonyú idegesítő. Anyósom is ilyen, és az egyik nagynéném. Róla már orvos is kimondta, hogy pszichiátriai eset.

Konkrétumot nem tudok írni, kerülöm őket, de teljesen nem tudom kiiktatni őket az életemből sajnos.

2022. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!