Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdekel, hogy mit gondolnak...

Érdekel, hogy mit gondolnak rólad mások?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy mit gondolnak rólad mások, milyen véleménnyel vannak rólad?

Pl munkahelyen kibeszélnek téged, olyan dolgokat, amire te sem vagy büszke, nem ismerik a mögöttes tartalmat,fals információkat közölnek rólad?


2022. okt. 31. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindegy mit gondolnak rólam, a legtöbben úgyse kedvelnek. Akkor meg tök mindegy, nem? Már elmúltak azok az idők, hogy érdekeljen.
2022. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen környezetem véleményére adok, az úgy érdekel, de az se olyan szempontból, hogy minden döntésemet, tettem teljesen annak rendeljem alá. Vad idegen emberek véleménye viszont nem hat meg csaknem semennyire. Bár nem azt mondom, hogy egy idegen ember meglátásai felém föltétlenül csak rosszak lehetnek, lehet, hogy abban is van igazság, és lehet, azt is megfontolom, de döntően nem érdekel.
2022. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem érdekelne, de mivel van hatása rám, ezért igen. Pl. ha nem bírnak a munkatársak, megnehezítik a feladatom.
2022. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
83%
Alapvetően nem, kivétel ez alól ha hazugságot terjesztenek rólam. Az, hogy a valódi, létező dolgaimról ki mit gondol, éppenpont leszarom de egy hazugság terjesztése már okozhat nekem kárt is, így azzal muszáj valamennyire foglalkozni, a hazugság témájától és súlyosságától függően pl. ha valaki azt hazudja rólam, hogy mittudomén leszbikus vagyok, azt arcba röhögöm, míg ha azt, hogy lopok a munkahelyeimről, keményen helyre teszem.
2022. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, amennyire ösztönösen ez természetes, de a helyén kezelem, és többségében, főleg idegeneknél, felszínesebb kapcsolatnál már hidegen hagy.
2022. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezzel sokszor nincs az ember tisztában. Voltam személyiségfejelsztő gyakorlaton az egyetemen. Volt egy lány, aki kissé flegmán kijelentette, hogy őt nem érdekli, mit gondolnak róla mások.


Annyi volt a feladat, hogy egy mesét kellett elmondani. Az egyik hallgatónál figyeltek, és tök élvezetesen elmondta a mesét. A fenti lánynál viszont mindenki közönyösen fogadta őt. A végén majdnem elsírta magát, nagy megkönnyebbülés volt neki, amikor kiderült, ez az egész így volt kitalálva.


De ez teljesen természetes reakció, amit lehet fejleszteni.

2022. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
régebben érdekelt, ma már egyáltalán nem érdekel, amíg ezzel nem nehezítik meg az életem
2022. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel egyáltalán. Munkahelyen középvezető szerepet töltök be. Nem volt még olyan munkahelyem, ahol a vezetők ne lettek volna kibeszélve az alkalmazottak között.
2022. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha arról van rossz véleményük, aki valóban vagyok, az nem érdekel. Ha kitalálnak rólam valamit, az zavar.


Pl. nem érdekel, ha csúfolnak, mert prűd vagyok, mert az vagyok, de ha kurvának néznének, az zavarna.

2022. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelentéktelen, agyilag egysejtű emberek véleménye nem érdekel.
2022. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!