Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdekel, hogy mit gondolnak...

Érdekel, hogy mit gondolnak rólad mások?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy mit gondolnak rólad mások, milyen véleménnyel vannak rólad?

Pl munkahelyen kibeszélnek téged, olyan dolgokat, amire te sem vagy büszke, nem ismerik a mögöttes tartalmat,fals információkat közölnek rólad?


2022. okt. 31. 13:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma már én sem nagyon foglalkozom a véleményekkel, ha elítélnek valami miatt, vagy lenéznek, kibeszélnek. Pár év alatt szinte lenullázódott a "haverok" száma, pont az ilyenek miatt. Egyszerűen csak odébbállok, vagy válaszra sem méltatom, ők úgyis jobban tudják.

Régebben még foglalkoztatott, bántott a dolog, de mára már elmúlt.

2022. okt. 31. 15:54
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezek az úgyis jobban tudják emberek tapasztalataim szerint nem is irántad érdeklődnek, mert akkor odamenne és téged kérdezne, nem kezdene el találgatni, állandóan pletykálni és kibeszélni téged a hátad mögött
2022. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

De miért jó az embereknek, ha más dolgaival foglalkoznak, ami nem tartozik rájuk, semmi közük hozzá és szrt sem tudnak, nem is ismerik az embert és már elítélik.

Nincs dolguk a saját életükben?

2022. okt. 31. 16:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs. Nekik ez a kis élő Barátok közt az életük.
2022. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esik.

Hallom a szonszédokat is ahogy kibeszélnek szidnak nagy hanggal.

És vagy neki állok velük orditozni mint a parasztok vagy nem szólok semmit kivonom magam.

Amibol az lett hogy én bujkálok. Es már meg igy szidnak hogy en vagyok a bújkálós.


Én ezekez bántalmazásnak élem meg:(

2022. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Régen érdekelt, ma már nem, mert úgysem mondanák el szemtől szembe.
2022. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

# 16. én elmondanám, 2x fordult elő ilyesmi, de nem történne semmi, mert a problémát nem oldaná meg.

Egyoldalú, így nincs értelme.

A pletykát meg találgatást meghagyom azoknak, akiket nem érdeklek.

2022. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan belém nevelték, hogy függjek mások véleményétől. Most, 22 éves fejjel, jutottam el csak arra a szintre, hogy már nem érdekel mit gondolnak, mondanak rólam idegenek. A hozzám közelállók véleménye viszont érdekel, páruké kifejezetten fontos is, illetve pár olyan ember véleményére adok még, akik a közvetlen környezetemben vannak.
2022. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos általában érdekel.

Viszont vannak olyan emberek is, akiknek köpök a véleményére.

2022. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!