Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ismerkedjek meg egy...

Hogy ismerkedjek meg egy csoporttársammal?

Figyelt kérdés
Legalább 10 évvel idősebb tőlem, de mégis szimpatizálok vele. Heti két közös óránk van.

2022. okt. 31. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdve mondjuk a korotokkal, hogy milyen viszonyban vagytok/voltatok eddig, beszéltetek-e már valaha, bármi közös múlt, vagy csak látásból ismeritek egymást, milyen szakra/órákra jártok közösen mondjuk, vannak-e közös ismerőseitek?

Pl.

2022. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szeptember óta vagyunk évfolyamtársak és heti két közös óránk van. Nem ismerjük egymást, vagyis kinyomoztam a nevét a Neptunból, de ettől függetlenül szinte semmit nem tudok róla. Kb. 30-32 év körüli lehet, én a húszas éveim nagyon elején vagyok. Közös ismerőseink sincsenek, de ami pozitívum lehet, hogy egy zh-nál úgy hozta az élet, hogy egymás mellett ültünk és elég sokszor egyértelműen rám pillantott a zárthelyi közben, jelentsen ez bármit is, de egy biztos: tudja, hogy létezek.
2022. okt. 31. 20:17
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra jártok? Vannak esetleg kisebb gyakorlati fogalalkozások, ahol közelebb kerülhetsz hozzá? (Nem pl. a nagy előadótermi előadások)

Egyébként komolyat szeretnél tőle, első nekifutásra is?

2022. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Két kb. száz fős előadásunk közös (nem gyakorlat). Ami bonyolítja továbbá a helyzetet, hogy szinte mindig egy korabeli sráccal és lánnyal szokott együtt ülni, úgyhogy szerintem érdekesen venné ki magát, ha semmiből odaülnék. Komolyat akarok-e? Attól függ. Egy ilyen idős srácnál szerintem számolni kell vele, hogy lehet családos is akár.
2022. okt. 31. 20:46
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben valóban benne van a lehetőség, hogy ő már komoly elköteleződésre vágyik az újdonsült párjával. A kérdés az hogy, ha komolyabbra fordul a dolog, akkor te is tudnál-e úgy tekinteni erre, hogy bizony komoly és hosszútávú lehet köztetek a dolog?

Te mennyire vagy gyakorlott a kapcsolatokban? Mert egy ennyi idős emberhez már úgy kellene hozzáállni ismerkedéskor, hogy a saját szándékaid is ismered vele kapcsolatban, hogy azok lehetnek tényleg komolyak-e, vagy csak valami lazább "ismerettség". Ha érted.

A zh-n nem lehet, hogy csak lesni próbált, mert gondolta, hogy te tudod az anyagot? :D

2022. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha van esetleg aktuális dugópajtid, vagy barátság extrákkalod, azt illene offolni, mielőtt ismerkedésbe kezdesz. Ezt csak tapasztalatból írom.
2022. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nincs “dugópajtim”, senkivel nem vagyok barátság extrákkal kapcsolatban. Nyilván a szándékaim is komolyak lennének, de lehet előbb azt kéne kiderítenem, hogy mondjuk házas-e, van-e gyereke.. csak ezek az infók nem állnak rendelkezésemre.

A zh-hoz visszatérve, gondoltam erre én is, viszont 4 ülésenként ültünk, ráadásul elfordítva tartom a lapot íráskor szóval már először rá kellett volna jönnie, hogy reménytelen lesz a puska. :D A másik oldalán ülőre nem nézett, mert arra nem fordította fejét, na, de ki érti a férfiakat.

2022. okt. 31. 22:47
 18/20 anonim ***** válasza:
#12 lehet hogy nem is tetszel neki, csak puskázni akart rólad...
2022. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#17 válaszom.
2022. nov. 3. 19:53
 20/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha így akart puskázni, akkor kétség kívül nem egy nagy ész.
2022. nov. 3. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!