Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálta ezt a csoporttá...

Miért csinálta ezt a csoporttársam?

Figyelt kérdés

Van egy lány csoporttársam egyetemen, akivel az elmúlt 1 évben elég sokat beszélgettem neten, amíg online oktatás volt, viszont miután elkezdődött a jelenléti oktatás, nem igazán. Első héten át akartam hívni beszélgetni / teázni a kollégiumi szobámba (egy kollégiumban vagyunk), de lerázott azzal, hogy sok a dolga / ismerkedik az új szobatársával / meg amúgy is, sokáig lesz órája, magyarán lerázott, miközben tényleg csak beszélgetni akartam vele. Azóta igyekeztem kerülni, ami kifejeztten nehéz úgy, hogy van vele közös gyakorlati órám is. Azóta nem beszéltünk, csak 1-2x ha szembetalálkoztunk, köszöntünk egymásnak.


A héten csütörtökön előadáson beültem mögé, mivel onnan jobban látom a táblát. Egy sráccal szokott mindig ülni, akivel szerintem együtt is vannak, így igyekszem elengedni a dolgot, viszont a mostani csütörtöki órán random hátrafordult, köszönt, majd mondta hogy "cuki a kabátod", viszont nem hinném, hogy ténylegesen dicséret gyanánt mondta volna, mert utána gyorsan vissza is fordult a pasijához.


Tudom, nagyon rosszul kezelem az emberi kapcsolataimat, de ezzel mire akart célozni, ha nem akarta továbbvinni a beszélgetést?



2021. szept. 24. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves akart lenni. A lányok ilyenek.
2021. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Tetszett neki a kabátod. Ennyi.
2021. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Valószínű féltékeny a srác,ezért nem ment át hozzád,mert lehet félt kitudódik és dráma lenne,mert félreértené
2021. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!