Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnánk csinálni barátokka...

Mit tudnánk csinálni barátokkal? :D

Figyelt kérdés
Már kifogytunk minden ötletből, cél meg nélkül el se akarunk indulni. Akár suli után vagy most szünetben mennénk, de nincs semmi ötlet.
2022. nov. 4. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Nem tudtok elmenni kirándulni, moziba, állatkertbe, kiállításra, tematikus étterembe, paintballozni, autóversenyre, ejtőernyős ugrásra, főzőtanfolyamra, meg sehova sem, mert egyáltalán semmi nem jut eszetekbe??
2022. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Pontosabban kérdezve: Bp-n laktok, vagy máshol?:D Nem egoizmusból, csak van pár program mairől csk ott tudok.
2022. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen budapesten lakunk
2022. nov. 4. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor ami nekünk baormira bejött: Baltadobálás:D Keress rá, asszem valami axe-throwing a hely neve, ez egy kocsma laagsorában van az Astoria körül. Baromi jó progi, pedig az egész annyiból áll, hogy.. hát.. baltát hajítasz céltáblára:D


Deee lehet lasertag, paintball, ilyen.. "labdafoci" vagy hogy hívják, amikor ilyen bazinagy gömbben van a tested és úgy kéne focizni, miközben kvára alig látsz bármit és ha nekimész valakinek akkor lepattantok egymásról:D

Deee pl társasjátpk klubok is kb végtelen időt tudnak adni (boardgame café)

Szabadulószobák (Exit the room, Excape room..)

Urban-go - ez tulajdonképpen a szabadulószoba városban mászkálós megfelelője:D


De a sima kocsmázást is fel lehet dobni új, különlegesebb helyekkel, pl Barcraft vagy Vault51. Utóbbiban a Big Daddy italt ajánlom, kicsit technocol szagú az elején, de baromi finom és amúgy 1 literes korsó, szóval nem kell túl gyakran utántölteni:D


Manga Cowboy nevű étteremben van evés-kihívás. Meg kell enni 12 db Kill Bill csirkeszárnyat. A gond csak az vele, hogy már akkor kimarja a szemüregedet is amikor ránézel. Én 3at tudtam megenni belőle, ezzel a csapatban én voltam a csúcstartó, másnap persze savat fostam mint a predátor:D De ha megeszed a 12-t, felkerülsz a dicsőcségfalra, szóval igazi férfi-dicsőségprogram:D


Ha szeretitek a sci-fit vagy fantasyt, és elég elhivatottak vagytok, én javaslom az asztali szerepjátszást is, deee ez elég rétegdolog, nem mindenkinek jönne be. Dungeons and Dragons 5e-t ajánlom, MÁGUS-t semmiképp:D


Illetve vannak még kvízestek mindenfelé. Párom kezdi bevezetni barátnőivel hogy elmegy egy helyre ahol havonta 1x van egy tematikus kvízest. harry Potteresen voltak, persze utolsók lettek, de mindenféle témában szokott lenni. Ez vmi művházban volt, de persze egy cosmó kávézó vagy kocsma tart ilyet.


De amúgy simán csak elmenni enni valahova az is jó progi. Jaromir a templomhoz, jó cseh kaják és sörök... vagy valahol a nyugati környékén van eg yközépkori étterem ahol kézzel eheted a bazi nag yhúsokat barbár módon:D Ez mondjuk kicsit drága, mert turistacsalogató hely is.


Így hirtelenjében ennyi, ebből azért csak van 1-2 ami felkelthetette az érdeklődésed:D

2022. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezek jól hangzanak :D
2022. nov. 4. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Magussal?
2022. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!