Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is volt ilyen baratokka...

Nektek is volt ilyen baratokkal? Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

Mivel 12 evesen sulit valtottam es elmentem egy kb 40 km re levo himibe az itteni barataimmal nem volt mar kapcsolatom meg nem is volt olyan sok amugy se a kozeli barat szinte csak osztalybol volt es ezeet az osszes mostani baratom aki szinten keves mind kb kulonbozo varosba lakik ugyh nem csak ugy vannak talik h kimegywk mikor epp akarok es ameddig akarok. Olyan rossz erzes ez ulok kint teraszon es latom ah emberek kutyat setaltatnak v vmi es nekem meg konkretan senkimnincs itt es olyan jo lenne ha sajat otthonomba varosba is lennw nehany baratom akivel csakugy spontankimehetek beszelgetni vagy pl soha nem jartam helyi kocsmaba vagy hazibuliba. Es ha megyek is vhova a mostani barataimmal akk mindig csak elore megtervezve lehet talalkozni meg h mikor megy haza busz stb es nem ez a baj de magyon hianyzik h itt is legyen akivel csak igy random elmehesseknakarmikor setalni vagy barmi. Ti voltatok mar ilyen helyzetbe? Mit csinalnatok?

19/l



2020. ápr. 8. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak ilyen barátaim vannak. Elfogadtam, hogy amíg jelenleg ilyen társaságom van, nem tudok mit tenni, legfeljebb új embereket megismerni.

24F

2020. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!